Aizvadītajā nedēļas nogalē tika sadalīti pirmie medaļu komplekti Latvijas Volejbola federācijas Jaunatnes čempionātā, U-17 vecuma grupā, meitenēm. Mūsu skolu šajā vecuma grupā pārstāvēja trīs komandas - Viktorijas Korbutas, Svetlanas Cepurītes un Kristīnes Tenes trenētās meitenes.

Kopvērtējumā 9. vietu izcīnīja Viktorijas Korbutas komanda, kas finālā par 6. - 10. vietu uzvarēja Minusas Volejbola skolu (3:0), bet piekāpās Limbažu un Salacgrīvas NSS (1:3), Liepājas SSS (1:3) un Jelgavas NSC komandām (1:3).

Finālā par 1. - 5. vietu, ar sāpīgo 4. vietu nācās samierināties Svetlanas Cepurītes komandai, kura uzvarēja Zvejniekciema vsk./ Ādažu BJSS (3:0), bet piekāpās Kuldīgas NSS(2:3), Daugavpils BJSS (0:3) un Kristīnes Tenes (1:3) komandai.

Vislabāk šajā vecuma grupā veicās Kristīnes Tenes trenētajai komandai, kura izcīnīja 3. vietu. Tika apspēlētas Zvejniekciema vsk./ Ādažu BJSS (3:0) un Svetlanas Cepurītes (3:1) komandas, bet piedzīvoti zaudējumi pret Kuldīgas NSS (2:3) un Daugavpils BJSS (1:3).  Apsveicam gan meitenes, gan treneri ar panākumu!

Kopvērtējumā 1. vietu izcīnīja Daugavpils BJSS, bet 2. vietu Kuldīgas NSS komandas.

Visi U-17 meiteņu rezultāti apskatāmi šeit.