Aizvadītajās brīvdienās notika pirmie LVF “Kausa izcīņas” jauniešiem fināli, kuros tika noskaidrots vietu sadalījums U15 meiteņu un U16 zēnu grupā.

U15 meiteņu grupas fināla spēles norisinājās RVS un 21.vidusskolas sporta zālē, kur par 1.-5.v. cīnījās – RVS (tr.N.Lūsis); RVS (tr.N.Deveikusa/A.Luščika); Daugavpils BJSS, Kuldīgas NSS un Limbažu/Salacgrīvas NSS.

Par U15 grupas kausa ieguvējām kļuva tr.N.Deveikusas /A.Luščikas trenētā meiteņu, komanda, kura palika nepārspēta visās 4 fināla spēlēs, bet otro vietu, zaudējot tikai uzvarētāja komandai, izcīnīja tr.N.Lūša audzēknes, trešā vietā – Limbažu/Salacgrīvas NSS.

Ādažos, par 12.-14.vietu grupā, cīnījās tr.J.Lielmanes/A.V.Kļaviņa meiteņu komanda, kura uzvarēja abas grupas spēles un kopvērtējumā ierindojas 12.vietā.

Uz Dundagu, kur tika izpēlēta 6.-9.vieta U16 zēnu grupā, devās tr.O.Aizporietis ar audzēkņiem, RVS komanda uzvarēja visas 3 grupas spēlēs un kopvērtējumā izcīnīja 6.vietu.

Apsveicam komandas ar izcīnītajām vietām un gaidām nākamos finālus!