28.septembrī Cēsīs tika aizvadīts tradicionālais pirmssezonas turnīrs "Cēsu kauss 2019", kurā ar vairākām komandām startēja arī Rīgas Volejbola skola.

U-14 grupā startēja 3 RVS komandas - J.Lielmanes, J.Ivanova un V.Korbutas trenētās meitenes. Šajā grupā vislabāk turnīru aizvadīja tr.V.Korbutas komanda, kas pārliecinoši uzvarēja visās spēlēs ar rezultātu 2:0, rezultātā izcīnīta 1.vieta un iegūts "Cēsu kauss 2019". Par labāko spēlētāju tr.V.Korbutas komandā tika atzīta Angelika Šteinbrika. Tr.J.Lielmanes meiteņu komanda izcīnīja 2.vietu, pēc turnīra trenere atzīmēja, ka šoreiz netika likts uzsvars uz rezultātu, bet uzsvēra, ka šis komandai bija pirmais turnīrs uz lielā laukuma, tāpēc vairāk tika domāts par to, kura volejboliste spēlēs kurā pozīcijā. Bet 3.vietu šajā vecuma grupā izcīnīja tr.J.Ivanova trenētā komanda, pēc turnīra, treneris pastāstīja, ka komandas no citām pilsētām izdevās uzvarēt diezgan viegli, savukārt pret kolēģu komandām no RVS jau klājās krietni grūtāk un nācās atzīt gan tr.V.Korbutas, gan tr.J.Lielmanes trenēto meiteņu pārākumu.

U-14 zēnu grupā startēja tr.J.Janišoņa zēnu komanda. Šoreiz 4 komandu konkurencē izcīnīta 3.vieta. Treneris šajā turnīrā bija izlēmis dot atpūtu komandas trīs vadošajiem spēlētājiem, lai nodrošinātu spēļu praksi visiem komandas dalībniekiem. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Edgars Krieviņš.

U-16 zēnu grupā startēja tr.O.Aizporieša puiši. Turnīra pirmās divās spēlēs tika piedzīvots zaudējums pret Kuldīgas un Jēkabpils komandām, kas vēlāk liedza piedalīties cīņā par goda pjedestālu. Treneris pastāstīja, ka abas spēles aizritēja līdzīgi un neviena no komandām nebija galvas tiesu pārāka, bet RVS puiši pieļāva muļķīgas kļūdas tieši setu izskaņās, kā arī pietrūcis spēlētājs, kurš varētu uzņemties līdera lomu. Spēlē par 5.vietu tika apspēlēta Minusas Volejbola skolas komanda ar rezultātu 2:1. Komandas labākais spēlētājs - Krišjānis Tamužs.

U-16 meiteņu grupā startēja tr.N.Lūša meiteņu komanda, kura izcīnīja 2.vietu. Finālā meitenes atzina mājinieču - Cēsu komandas pārākumu ar rezultātu 1:2. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīta Laura Gīsle. Savukārt tr.A.V.Kļaviņa komandai šajā vecuma grupā spēlē nevedās, tāpēc cīņa par augstām vietām šoreiz izpalika.

Vēlam veiksmi visām komandām LVF "Kausa izcīņā" jauniešiem, kas startēs jau šajā nedēļas nogalē!