Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

No 26. līdz 27.septembrim norisinājās “Kurzemes Kauss 2020”, kurā Rīgas Volejbola skolu pārstāvēja trenera Māra Vensberga un Gata Vanaga zēnu komandas. Vairāk par turnīru, treneris Māris:

“Kurzemes kauss, kas šogad notika jau 55 reizi, ir ikgadēja tradīcija, volejbola sezonu uzsākot. Šogad gan Covid19 ietekmē spēlēs nepiedalījās kaimiņi no Lietuvas un Igaunijas, taču tas spēļu nozīmīgumu nemainīja. Nemainīga kvalitāte gadu no gadu ir organizācijā un siltā uzņemšana. Spēļu grafiki vienmēr tikuši sastādīti visam pa prātam un treneri vienmēr sagaidīt ar cienastu un laba vēlējumiem. Turnīrs vienmēr izcēlies ar spēcīgu dalībnieku sastāvu un šogad kausu varētu pat nodēvēt par Kurzemes katla “cīņām”. Dalībnieku pieteikumos varēja atrast visu Kurzemes pilsētu komandas: Kuldīga, Skrunda, Aizpute, Liepāja, Talsi, Dundaga. Varbūt laiks vēl sasparoties Ventspilij.

Kurzemes kauss vienmēr  ir lieliska iespēja īsi pirms sezonas sākuma pārbaudīt savus spēkus, novērtēt savu puišu iespēto vasaras sezonā, jauno puišu lietderību un vietu komandā, kā arī degošākās tehniskās un taktiskās lietas, ko uzlabot savos puišos un komandās. Vēl viens neatsverams turnīra ieguvums ir protams pašu treneru satikšanās, apspriešanās, dalīšanās pieredzē, pat vingrinājumos un treniņu viltībās. Kurzemnieki visi ir par volejbola attīstību Latvijā un nekad neliegs padomu vai kādu ieteikumu no savas pieredzes un treniņiem.

Šajā draudzīgi sportiskajā gaisotnē kārtējo gadu pēc kārtas iekļāvās arī RVS komandas ar treneriem Gati Vanagu un Māri Vensbergu, kas savas volejbolistu gaitas uzsākuši Ventspils rajona Puzes pagastā pie trenera Ilmāra Vensberga. Šogad centāmies aizvest maksimāli kuplu dalībnieku pulku, lai visi tiek pie turnīra garšas un spēļu specifikas.

Turnīrs tika aizvadīts abu dzimumu komandām trijās vecuma grupās, arī RVS komandas piedalījās spēlēs par augstām vietām. Vecākajā grupā tr.G.Vanaga (2005./2006.g.dz.zēni) komanda izcīnīja trešo vietu. Vidējā grupā tr.M.Vensberga (2007./2008.g.dz.zēni) pirmā komanda piekāpās tikai Dudnagas jaunajiem volejbolistiem un rezultāta otrā vieta, bet otrai tr.M.Vensberga komandai šoreiz pieredzes bagāts turnīrs un 6. vieta. Jaunākajā zēnu grupā - 2009./2010.g.dz.- tikai soli aiz goda pjedestāla šoreiz tr.M.Vensberga komanda – 4.vieta, savukārt tr.G.Vanaga jaunie censoņi ierindojās 7. un 8.vietā no 12 komandām.

Liels paldies vēlreiz Kuldīgas NSS un personīgi Initai Šneiderei par turnīra organizāciju un viesmīlīgu uzņemšanu!”