Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Klasiskais volejbols vasarā vairāk vai mazāk atpūšas no sacensībām, bet pludmales volejbolam, tas ir “kastākais” sacensību laiks, arī Rīgas Volejbola skolas/O-Sands audzēkņiem vasara ir bijusi gana raiba un spēlēm bagāta.

Visu vasaru norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāts pludmales volejbolā. Sacensības notika 4 vecuma grupās (U14, U16, U18, U20) meiteņu un zēnu konkurencē, katrā vecuma grupā tika aizvadīti 3 posmi un finālsacensības.

RVS/O-Sands audzēkņi katrā posmā ņēma dalību ne tikai vienā vecuma grupā, tādēļ spēļu skaits bija ļoti liels. Gan posmos, gan finālsacensībās audzēkņi parādīja ļoti labu sniegumu, vairākkārt kāpjot uz goda pjedestāla un aizņemot ne tikai vienu vietu uz tā. Ar visiem posmu un finālsacensību rezultātiem varat iepazīties Latvijas Volejbola federācijas mājas lapā: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2020-jauniesiem

Kā arī vasaras izskaņā norisinājās Latvijas Junioru pludmales volejbola izlases atlase trīs vecuma grupās – U18, U20 un U22. Arī šajās sacensībās startēja RVS/O-Sands audzēkņi, uzrādot labus un izcilus rezultātus:

U18 atlase:

2.vieta – Sandis Bērziņš/Dāvis Teteris

U20 atlase:

2.vieta – Markuss Graudiņš/Olivers Bulgačs

4.vieta – Reinis Andersons/Leo Saulītis

U22 atlase:

4.vieta – Markuss Graudiņš/Olivers Bulgačs

Vasaru ir nomainījis rudens, bet tas nenozīmē, ka pludmales volejbolā viss apstājas – viss turpinās ar jaunu sparu! Lai treneriem un audzēkņiem izdodas sasniegt arvien jaunas virsotnes un nospraust jaunus mērķus un tiekties tos sasniegt!