Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Dodamies uz treniņnometni Tenerifē, Spānijā!  

Lai sagatavotos pludmales volejbola sezonai laika apstākļi un situācija valstī būtiski ietekmē ierasto treniņu procesu. Līdz ar to, ilgi lolotais sapnis, treniņnometne ārpus Latvijas robežām, tika izskatīta vairākkārt, līdz visi apstākļi nostājās par labu braucienam. Tenerife dotajā brīdī pludmales volejbolistiem ir ļoti draudzīga, ne velti virkne labāko pasaules pludmales volejbolistu lielu daļu treniņu procesa aizvada tieši tur. Lūkosim arī mēs kādu no Tenerifē esošajiem sportistiem izaicināt uz treniņspēli. 

Par šādu iespēju, doties uz treniņnometni, jāsaka liels paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, kas balstoties uz Rīgas Volejbola skolas bērnu un jaunatnes pludmales volejbola attīstības programmu 2021.-2025.gadam, sedz daļu brauciena izdevumus. Esam priecīgi par piešķirto finansējumu, finansiālais atbalsts no departamenta, ļaus pludmales volejbolam atbilstošos laikapstākļos, kā arī kvalitatīvi, sagatavot izlases spēlētājus U-20 un U-22 Eiropas pludmales volejbola čempionātam.  

Trenera Atvara Vildes komentārs: “Šobrīd esam ceļā un uzsākam otro lidojumu. Turp dodamies ar 3 pārlidojumiem, Rīga – Frankfurte – Madride - Tenerife, bet atpakaļ ar tiešo lidojumu uz Latviju. Tenerifē pavadīsim 25 dienas - līdz ar to izmantosim katru minūti, ko varam aizvadīt volejbola treniņos. Treniņnometni aizvadīsim 6 cilvēku sastāvā - Dāvis, Leo, Markuss, Olivers, Bruno un Oskars! Diemžēl visi plānotie dalībnieki nevar piedalīties nometnē, dažādu apstākļu dēļ, līdz ar to nometni aizvadām optimāli spēcīgākajā sastāvā uz doto brīdi. Centīsimies izpētīt vietējās nianses, lai varētu atgriezties Tenerifē iespējams jau nākamgad kuplākā sastāvā!”

​Kā puišiem ies nometnē seko līdzi Rīgas Volejbola skolas Instagram kontā.