Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

No 6.-9. jūnijam Jorena Janišoņa trenētie volejbolisti devās uz pirmo starptautisko turnīru Somijā, Power Cup 2024, kura formāts ir līdzīgs vasaras spēlēm volejbolā, kādas norisinās pie mums Latvijā. Tomēr Somijā rīkotais pasākums ir daudz grandiozāks vienkopus pulcējot ap 740 komandām.

U-13 vecumgrupā no 36 komandām, uzvarot 11 spēlēs no vienpadsmi, pirmo vietu izcīnīja RVS 1 komanda.
14.vieta RVS 2 komandai.
31.vieta RVS 3 komandai.
U11 vecumgrupā izcīnīta 3.vieta no 21 komandas. 

Jorens Janišonis par turnīru:

"Idejas radās redzot sava kaimiņa un Latvijas bijušā izlases spēlētāja Aivara Petrušēvica video no pagājušā gada turnīra. Ieraudzīju - iepatikās, atlika tikai realizēt.

Visi,kas ir bijuši uz šo turnīru man droši vien piekritīs - gaļas mašīna! Četrās dienās 11 spēles, un kas svarīgi - šī turnīra ideja ir likt jaunajiem spēlētājiem arī tiesāt, gūt pieredzi šajā lauciņā, kas protams nebija viegli, bet katru dienu sanāca 3-4 spēles un vismaz divas bija jātiesā. Kopā turnīrā piedalījas ap 740 komandām, no Somijas, Igaunijas un Rumānijas. 
Mēs piedalījāmies ar 4 komandām. 

Pieredzes bagāža ko paņēmām no šī turnīra - milzīga un neatsverama. 
Iespējams, turnīrs, ko atcerēsimies visu dzīvi, jo tā bija pirmā reize iekš Power cup un šo jauniešu pirmais ārzemju turnīrs kā komandai. 

Pateicība vecākiem, kuri sedza visus izdevumus un katru dienu cītīgi sekoja līdzi un mūs atbalstīja. Īpašs PALDIES Kārlim Volodinam, Kasparam Salmiņam un Kārlim Celmiņam. Šie trīs cilvēki ļāva tapt šai idejai un izdarīja visu, kas bija viņu spēkos, lai jaunieši justos labi šīs dienas! Noņemu cepuri gan viņu priekšā, gan jauniešu!"