Rīgas Volejbola skola izsludina konkursu uz Izglītības metodiķa amatu (uz nenoteiktu laiku).

Piedāvājam:

• Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā;
  • Mēnešalgu no 1090,00 EUR;
  • Apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • Apmaksātu atvaļinājumu divus mēnešus gadā;
  • Iespēju darbu apvienot ar studijām;
  • Iespēju vērot klātienē un piedalīties dažāda līmeņa volejbola sacensību organizēšanā gan Latvijā, gan ārzemēs;
  • Labus darba apstākļus un darba izpildes vietu Āgenskalnā;

Galvenie amata pienākumi:

• Uzraudzīt un piedalīties Latvijas Volejbola federācijas rīkotajās sacensībās (Latvijas jaunatnes čempionāts, Latvijas kauss u.c. jaunatnes un pieaugušo volejbola sacensībās);
  • Organizēt skolas čempionātus volejbolā;
  • Koordinēt tiesnešu darbību un jaunu tiesnešu piesaisti;
  • Piedalīties mācību-treniņu procesa hospitācijās;
  • Apzināt un apkopot volejbola apmācības jaunāko metodiku;
  • Iesaistīt skolas pedagogus metodisko darbu izstrādē;

Prasības pretendentiem:

• Augstākā pedagoģiskā izglītība (var būt students);
  • Spēja strādāt ar MS Office programmām;
  • Spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu un noteikt prioritātes;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas;
  • Iepriekšēja darbošanās volejbola jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;

CV un motivācijas vēstuli līdz 4.augustam sūti uz skolas e-pastu volejbolaskola@riga.lv