Rīgas Volejbola skolas ēkā, Cieceres ielā 9, jau vairāk kā mēnesi norisinās vērienīgi remontdarbi. Skolas ēka jau ilgāku laiku ir gan morāli, gan fiziski novecojusi, jo nopietnus remontdarbus nav piedzīvojusi kopš tās būvniecības. Pēc remontdarbu pabeigšanas skola no ārpuses būs pārvēsta līdz nepazīšanai, jo šobrīd tiek mainīti logi, kā arī notiek ēkas siltināšana.

Piedāvājam vēl pēdējo reizi apskatīt Kā Rīgas Volejbola skola izskatās šobrīd, jo pavisam drīz tā būs ieguvusi jaunu, daudz pievilcīgāku izskatu.