Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes komanda 21.12., Serbijā aizvadījā otro CEV Izaicinājuma kausa 1/16 fināla spēli pret Jedinstvo Stara Pazova. Ar rezultātu 0:3 (17:25, 14:25, 16:25) RVS/LU atzina mājinieču pārākumu, tādējādi noslēdzot dalību CEV Izaicinājuma kausā 2023.

Pirmajā setā RVS/LU spēlētājas turējās līdzi pretiniecēm, lieliski darbojoties aizsardzībā un spējot realizē uzbrukumus pēc veiksmīgas aizsardzības. Tomēr seta vidū mājinieces panāca pārliecinošu pārsvaru, ko spēja noturēt līdz seta beigām to uzvarot 25:17.

Otrais un trešais sets noritēja mājinieču zīmē, tomēr jāizceļ rīdzinieču spēlētājas, kas nospēlēja godam un cīnījās par katru punktu.

Spēles MVP Kristīne Kramēna: “Manuprāt šī bija lieliska spēle, visas mēs bijām priecīgas, parādījām visu ko spējam uz laukuma, bet diemžēl serbietes bija labākas. Pretinieces spēja ātrāk nokārtot bumbas un ātrāk izkļuva no side out. Dalība eirokausā ir lieliska iespēja un priecājos, ka šāda iespēja ir dota, man kā spēlētājai tā ir lieliska pieredze un veids kā parādīt sevi lielākai skatuvei. Sezonas pirmajā pusē manuprāt esam uzlabojušas savu sniegumu un spēles gaitu, tagad nedaudz jāatpušās un tad jau jātiek Baltijas līgas fināla četriniekā un Lavijas čempionāta finālā.

Elza Reknere: “Nospēlējām manuprāt labāk nekā Rīgā kaut arī rezultāts to nerādīja, kaut kur pazaudējām aizsardzībā vietu, nenoturējām rokas. Pretinieces servēja droši, vairāk bija sapratušas mūsu spēli un uzspieda savu spēli.  Mājās pie saviem skatītājiem vienmēr ir foršāk spēlēt, mūsu skatītāji noteikti bija vairāk un skaļāki, lai arī Serbija ir volejbola lielvalsts, prieks, ka mēs spējam uztaisīt tik fantastiskus apstākļus un atmosfēru zālē. Spēlēšana eirokausā man ir gan liels gods, gan prieks, gan iespēja parādīt sevi, spēlēt pret komandām kas spēlē citādāku, starptautiskā līmeņa volejbolu. Lieliska pieredze, kas dod iespēju augt tikai uz augšu.

Daniele Mario Capriotti: “Šajā spēlē nospēlējām labāk nekā Rīgā, varbūt nedaudz vairāk varējām gūt punktus uzbrukumā pēc spēles aizsardzībā. Jāsaprot tas, ka starp šīm komandām ir ļoti liela atšķirība. Esmu priecīgs ņemot vērā to, ka šī bija primā spēle pēc uzvaras Cewood Latvijas kausā, tas nav tik viegli tik īsā laika posmā nospēlēt tik daudz nozīmīgu spēļu. Esam noslēguši dalību eirokausā un uzskatu, ka šī ir ļoti vērtīga pieredze. Ir divas iespējas būt labākajam no sliktākajiem vai sliktākajam no labākajiem, lai augtu un aizsniegtos līdz šim līmenim kādā no momentiem mums ir jābūt sliktākajiem no labākajiem. Šis ir pareizais ceļš.”

14.12, Rīgas Volejbola skola/LU komanda ar 0:3 (19:25, 16:25, 16:25) CEV Izaicinājuma kausa pirmajā 1/16 fināla spēlē piekāpās spēcīgākajam Serbijas klubam Jedinstvo Stara Pazova.