• 18.maijā svinējām Rīgas Volejbola skolas 2017./2018. m.g. izlaidumu, šogad skolu absolvēja tr. A.V.Kļaviņa, K.Tenes, V.Korbutas un S.Cepurītes audzēkņi, kopā 20. Vēlreiz sveicam visus absolventus kā arī trenerus un vecākus. Lielu paldies sakām Latvijas Volejbola federācijai par apsveikumiem un Latvijas sporta muzejam par jauko uzņemšanu muzeja telpās.
  • Rīgas Volejbola skolas 2017./2018.m.g. absolventi:
  1. Amanda Buša
  2. Marija Juzefa Jansone
  3. Jūlija Jansone
  4. Anastasija Popova
  5. Estere Strautmane
  6. Olga Šišlo
  7. Diāna Veikšāne
  8. Aleksandra Zaiceva
  9. Alisa Pļasunova
  10. Laura Bidzāne
  11. Luīze Anelija Bīgele
  12. Vladislava Kozlova
  13. Žanna Kozlova
  14. Katrīna Ozoliņa
  15. Natālija Samsonova
  16. Natālija Stračenkova
  17. Anna Špaka
  18. Rūdols Bergmanis
  19. Rinalds Krūmiņš
  20. Arsēnijs Palamarčuks.

Foto galeriju no izlaiduma skaties šeit!