Rīgas Volejbola skolu Latvijas kausā pārstāvēja 6 klasiskā volejbola komandas.  U-19 vecumgrupā Normunda Lūša meiteņu komanda un Gata Vanaga zēnu komanda, U16 vecumgrupā Viktorijas Korbutas meiteņu komanda un Māra Vensberga zēnu komanda, U14 vecumgrupā Ineses Jursones meiteņu komanda un Svetlanas Cepurītes meiteņu komanda.

Pludmales volejbolā Rīgas Volejbola skolas/O-Sands komandu pārstāvēja: Milana Tīna Aleksejeva, Ansis Dobelis, Bruno Bulgačs, Ričards Zemītis, Bruno Liepiņš, Tomass Blekte.

🏐KLASISKAIS VOLEJBOLS:
U-14:
🏆1.vieta- RVS ( I.Jursone) labākā spēlētāja Emanuela Bole
🥈2.vieta -RVS (S.Cepurīte) labākā spēlētāja Katerina Siskova

U-16 zēni:
🏆1.vieta -RVS (M.Vensbergs) labākais spēlētājs Ralfs Andrejevs

U-16 meitenes
🥈2.vieta - RVS (V.Korbuta) labākā spēlētāja Elizabete Barone

U-19 zēni:
🥉3.vieta - RVS (G.Vanags) labākais spēlētājs Janis Pallo

U-19 meitenes
🥉3.vieta - RVS (S.Cepurīte/N.Deveikusa) labākā spēlētāja Junora Vagele
🏐4.vieta - RVS (N.Lūsis) labākā spēlētāja Elīza Beāte Germova

🏐PLUDMALES VOLEJBOLS:
U-14 meitenes
🏆1.vieta - Milana Tīna Aleksejeva (RVS/O-Sands) pāriniece Arhipova.

U-16 zēni:
🥈2.vieta- Liepiņš/Blekte
🥉3.vieta -Pope/ Zemītis

U-18 zēni:
🏆1.vieta Bulgačs B./ Gūtmanis
🥉3.vieta -Dobelis/Kokins
🤩Sveicam visus ar iegūtajām vietām, divu dienu garumā gūtajām emocijām. MALAČI! LEPOJAMIES!