Vakar, 17.aprīlī Rīgas Volejbola skolas sporta zālē norisinājās Latvijas čempionāta izšķirošā fināla spēle starp RVS un MSĢ/Zeltaleja volejbolistēm, kurā uzvaru svinēja un par Latvijas čempionēm kļuva Rīgas Volejbola skolas audzēknes.

RVS komandai, lai saglabātu cerības kļūt par čempionēm, bija nepieciešama tikai un vienīgi uzvara spēlē, ko arī rīdzinieces izcīnīja ar rezultātu 3:1 (21; 26; -22; 17). Taču, lai noskaidrotu, kura komanda kļūs par čempionēm, bija jāspēlē "zelta sets", kurā MSĢ/Zeltalejas volejbolistes vadībā bija tikai vienu reizi, tādēļ likumsakarīgi, ka uzvaru tajā svinēja Rīgas Volejbola skolas meiteņu izlase, kuras arī kļuva par Latvijas čempionēm.

Uzreiz pēc zelta godalgas saņemšanas "sportsTV.lv" vaicāja par pirmajām emocijām komandas līderei Martai Kamēlijai Levinskai: "Emocijas - neaprakstāmas! Visu sezonu par šo medaļu tik ļoti cīnījāmies un smagi trenējāmies. Ļoti priecājos, ka mēs spējām zaudējumu pirmajā spēlē pārvērst kā mācību un uzvarēt šajā spēlē. Es ļoti lepojos ar savu komandu!"

Liels paldies RVS meiteņu izlases treneriem A.Odinkovam un P.Seļivanovam, kā arī treneriem A.Kļaviņam, N.Lūsim, S.Cepurītei, V.Korbutai un N.Deveikusai par ieguldīto darbu treniņos. Paldies līdzjutējiem, kuri radīja fantastisku atmosfēru visas spēles garumā, kas ļoti palīdzēja meitenēm noskaņoties uzvarai!