Rīgas Volejbola skolas/LU komanda 30.11.2022. plkst. 19:00 aizvadīs CEV Izaicinājuma kausa 2023 mājas spēli pret VK Brusno, kas norisināsies Oskara Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolas sporta kompleksa zālē, Skrindu ielā 1. Nedēļu iepriekš, 23.11.2022. plkst. 19:00 pēc Latvijas laika, norisināsies abu komandu pirmā spēle, kuru Rīgas Volejbola skolas/LU komanda aizvadīs izbraukumā Slovākijā.

Galvenais treneris Daniele Mario Capriotti: “Spēlētājas ir gatavojušās šīm spēlēm 2 mēnešus, taktiskajā ziņā esam gatavi, bet mēs nezinām vai tas būs pietiekoši, lai būtu konkurētspējīgi, esam skatījušies video, bet kā būs reālajā dzīvē uzzināsim aizbraucot uz vietas. Bet kopumā spēlētājas ir gatavas. Pretinieku komanda pēdējo divu mēnešu laikā ir nomainījušas daudzas spēlētājas tai skaitā 1.tempa uzbrucējas, celāju, 2.tempa uzbrucēju, pēdējo trīs nedēļu laikā komandai ir pievienojusies spēlētāja no Irānas, kā arī spēcīga spēlētāja no Bulgārijas. Vērojam arī kā pretinieces spēlē savā čempionātā, līdz šim 9 spēlēs izcīnīti 2 punkti. Būs ļoti interesanti redzēt, kā mēs kā komanda nospēlēsim, pret konkurētspējīgu pretinieku.”

“Treniņos līdz šim turpinām strādāt pie tehniskās un taktiskās daļas un izaugsmes. Slovākijā aizvadīsim divus treniņus un spēli. Kā mums ies ir atkarīgs no situācijām, kas ietekmēs to vai pirmkārt spēlētājas spēli izbaudīs, otrkārt kā spēlētājas risinās problēmu situācijas laukumā, treškārt kāds izrādīsies pretinieks spēka ziņā, ja jutīsim, ka ir pārāks, tad katru epizodi centīsimies pārvērst mums par labu un izmantot iespējas kad pretinieks spēlē sliktāk. Šī mums būs ļoti laba pieredze.”

Rīgas Volejbola skolas/LU komandai šis būs jau ceturtais gads piedaloties CEV Izaicinājuma kausā.  Līdz šim nevienā no gadiem Rīgas Volejbola skola/LU komandai nav izdevies pārvarēt pirmo kārtu, bet šogad tiek liktas lielas cerības iekļūt nākamajā kārtā. Rīgas Volejbola skolas/LU komanda spēkosies ar VK Brusno komandu no Slovākijas, kas regulāro sezonu aizvada Slovākijas Nike ekstralīgā, kur līdz šim nospēlētās 8 spēlēs turnīra tabulā atrodas pēdējā vietā ar 0 iegūtiem punktiem.

CEV Izaicinājuma kausā 2023 kopā startēs 60 sieviešu volejbola klubi no visas Eiropas. Sacensību formāts paredz vienu spēli mājās, otru izbraukumā, uzvarētājs divu spēļu summā iekļūst nākošajā kārtā.

Pagājušajās sezonās:

• CEV Izaicinājuma kausā 2022 pretinieces bija Hapoel KFAR SABA komanda no Izraēlas, abas spēles Covid-19 pandēmijas dēļ tika aizvadītas Izraēlā. Pirmajā spēlē piedzīvots zaudējums ar 0:3, otrajā spēlē zaudējumus ar 1:3.
  • CEV Izaicinājuma kausā 2021 pretinieces bija TJ “Ostrava” no Čehijas RVS/LU komanda, piekāpās TJ “Ostrava” klubam ar 1:3. Spēle viesos noslēdzās ar 3:0 par labu TJ “Ostrava”.
  • CEV Izaicinājuma kausā 2020 Rīgas Volejbola skolas pretinieces bija Bēkēščabas “Roplabda” SE komanda no Ungārijas. Mājas spēle noslēdzās 3:1 Bēkēščabas komandai par labu. Spēle Ungārijā noslēdzās ar rezultātu 3:0 Bēkēščabas komandai par labu.

Aicinām visus 30. novembrī plkst. 19:00 atbalstīt meitenes klātienē Oskara Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolā, Skrindu ielā 1, Rīgā.