7. un 8. martā Tallinas piepilsētā Jiri notika Baltijas līgas fināla sacensības sievietēm. Labāko četriniekā iekļuva regulārās sezonas uzvarētājas TalTech/Tradhouse, otrās vietas ieguvējas Tartu/Bigbank, trešās vietas ieguvējas RVS un TK Kaunas/VDU, kas regulārajā sezonā ieņēma 5. vietu un parūpējās par nelielu pārsteigumu, izslēgšanas spēlēs uzvarot 4. vietā esošo Jelgavas komandu.

7. martā tika aizvadīti 1/2fināli. Plkst. 15:00 pirmajā 1/2finālā tikās TU/Bigbank un RVS volejbolistes, kas pirms gada šajā turnīrā ieņēma attiecīgi 2. un 3. vietu. Spēli labāk iesāka Tartu volejbolistes, kas uzvarēja 1. setā ar rezultātu 25:22. Nākamajos trīs setos laukumā dominēja RVS volejbolistes, atļaujot pretiniecēm katrā no setiem iegūt tikai 15, 11 un 14 punktus.

Otrā 1/2finālā TalTech/Tredhouse neatstāja nekādas cerības Kauņas volejbolistēm, uzvarot ar 3:0. Tādējādi noskaidrojās, ka finālā spēlēs RVS un Tallinas volejbolistes, līdz ar ko līgai būs jauns uzvarētājs, jo neviena no abām komandām iepriekš Baltijas līgā nebija uzvarējušas.

8. marts sākās ar 1/2finālu, kurā tikās Tartu un Kauņas volejbolistes. Šajā mačā laukumā dominēja Bigbank volejbolistes, uzvarot spēli ar 3:0 un iegūstot 3. vietu turnīrā.

Plkst. 18:00 sākās lielais fināls. Lai arī sporta zāle, kurā notika sacensības nebija pārāk liela, tribīnes bija piepildījuši gan Rīgas, gan Tallinas fani, kas radīja patīkamu volejbola svētku atmosfēru.

Pirmo setu krietni pārliecinošāk iesāka Tallinas volejbolistes, laukumā dominēja māsas – Kadi un Liis Kullerkannas, kuras abas ir garākas par 190cm un noteikti bija garākās spēlētājas laukumā. TalTech pirmo setu uzvarēja pārliecinoši, ar rezultātu 25:13. Arī otro setu labāk iesāka tallinietes, lūzumu seta vidū panāca rīdzinieču līdere Marta Kamēlija Levinska, kas izpildīja vairākas netveramas serves un radīja nelielu haosu pretinieču laukuma pusē. Tālākais sets ritēja līdzīgi abām komandām apmainoties ar punktu guvumiem. Setu uzvarēja Tradehouse volejbolistes, kurām seta beigās nedaudz palīdzēja arī vietējais tiesnesis, piešķirot ļoti strīdīgu punktu. Trešo setu krietni apņēmīgā un pārliecinošāk iesāka un līdz beigām noveda RVS volejbolistes, uzvarot setu ar 25:18. Tāda pati tendence turpinājās arī 4. un 5. setā – RVS meitenes kontrolēja situāciju laukumā un atradās vadībā ar 2-5 punktiem, kas noveda pie skaistas atspēlēšanās no 0:2 un izcīnītas uzvaras spēlē ar rezultātu 3:2. Neapturama laukumā bija RVS līdere – Marta Kamēlija Levisnka, kas kopā guva 36 punktus. Vēl 11 punktus pievienoja Amada Nikola Ērgle, 10 – Kristīne Kramēna un Terēze Hrapāne, 4 – Lāsma Ozola, 2 – Elza Reknere, 1 – Vlada Pridatko. Libero pozīcijā spēlēja Elīna Zvaigzne un Laura Tiltiņa. Pretinieku komandas rindās rezultatīvākā spēlētāja bija jau iepriekš pieminētā Kadi Kullerkanna, kas sakrāja 28 gūtos punktus.

Izcīnot uzvaru Baltijas līgā RVS izlase ierakstīja vēl vienu skaistu lappusi gan Latvijas, gan Rīgas Volejbola skolas vēstures grāmatā, kļūstot par pirmo komandu no Latvijas, kas uzvar šādā formātā notiekošā Baltijas līgas turnīrā. Pēc spēles tika apbalvota arī turnīra zvaigžņu izlase, kurā iekļuva arī 3 RVS volejbolistes: Amanda Nikola Ērgle – labākā “pusīte”, Elīna Zvaigzne – labākā libero spēlētāja, Marta Kamēlija Levisnka – turnīra vērtīgākā spēlētāja.