Rīgas Volejbola skolas komandām volejbola sezona ir sākusies ne tikai Baltijas līgā sievietēm, Nacionālajā Volejbola līgā vīriešiem, “Kausa izcīņā” jauniešiem, bet arī Entuziastu Volejbola līgā un Synottip tautas līgā.

Pagājušā gada sezonā gan EVL, gan Synottip līgā RVS komandas startēja ar ļoti labiem rezultātiem. Augstākos rezultātus EVL izdevās uzrādīt sieviešu 2. līgā, kurā par čempionēm kļuva treneres Svetlanas Cepurītes meiteņu komanda, bet treneres Natālijas Deveikusas/Anastasijas Luščikas komanda šajā līgā izcīnīja 3.vietu.  Synottip līgā RVS pagājušajā sezonā pārstāvēja viena komanda – trenera Normunda Lūša audzēknes, kuras līgas kopvērtējumā izcīnīja godalgoto 3.vietu.

2019./2020.gada sezonā gan EVL, gan Synottip tautas volejbola līgā Rīgas Volejbola skola tiks pārstāvēta kuplā dalībnieku skaitā, EVL – 7 komandas:

• Sieviešu 1.līgā – tr.S.Cepurīte;
  • Sieviešu 2.līga – tr.N.Deveikusa/A.Luščika;
  • Sieviešu 3.līga – RVS 2014./05.g.dz. meiteņu izlase (tr.S.Cepurīte);
  • Sieviešu 4.līga – tr.V.Korbuta;
  • Vīriešu 3.līga – 2003./2004.g.dz. zēnu izlase (tr.O.Aizporietis/G.Vanags);
  • Vīriešu 4.līga – tr.G.Vanags;
  • Vīriešu 5.līga – tr.O.Aizporietis.

Synottip tautas volejbola līgā startēs 5 meiteņu komandas:

• A.Odinokovs;
  • N.Lūsis (2 komandas);
  • V.Korbuta/N.Deveikusa;
  • Vkorbuta.

Daļa mūsu komandu jau ir aizvadījušas savas šīs sezonas pirmās spēles gan EVL, gan Synottip līgā, komandām priekša gara un saspringta sezona, tādēļ vēlam izturību un neatlaidību tiecoties pēc labiem rezultātiem!

FOTO: Entuziastu Volejbola līga