Trīs dienu (16.-18.05.) starptautisku turnīru Minskā - "Minskas pavasara kauss" aizvadīja 2004./05.g.dz. RVS meiteņu izlase treneres Svetlanas Cepurītes vadībā.

Tajā kopā piedalījās 6 komandas: divas no Maskavas sporta skolām - "Fortūna"un "Nika"; Sanktpēterburgas komanda "Ņevskaja"; divas Minskas komandas - Minsk I, Minsk II un Rīgas Volejbola skolas komanda.

Pamatā Maskavas komanda "Fortūna" bija ievērojami spēcīgāka par citām, taču pārējās, ieskaitot RVS, sīvi cīnījās savā starpā. RVS komandai izdevās uzvarēt Sanktpēterburgas komandu, bet pārējās spēlēs nācās atzīt pretinieču pārākumu, kā rezultātā RVS komanda turnīrā ierindojās beidzamajā vietā, kaut gan bija cerības arī uz iekļūšanu trijniekā.

Trenere Svetlana Cepurīte par aizvadīto turnīru: "Kopējais iespaids par RVS komandas spēlēm ir visai pozitīvs, jo pirms sešiem mēnešiem, "Auroras kausā" Rīgā, nevarējām pat uzspiest cīņu ne Minskai, ne Sanktpēterburgai. Meitenes ieguvušas nenovērtējamu spēļu pieredzi, kas ļauj cerēt uz augstākiem sasniegumiem jau šā gada otrajā pusē."