Janvārī par Entuziastu Volejbola līgas vīriešu turnīra, 2. līgas vērtīgāko spēlētāju, jeb MVP, tika atzīts Rīgas Volejbola skolas audzēknis Sandis Zālītis. Sandis vidēji spēlē guva 19 punktus, kas bija labākais rādītājs starp visiem 2. līgas dalībniekiem. Šajā turnīrā Sandis spēlē RVS izlases sastāvā, kuras treneris ir Jānis Bomiņš, kurš ir Sanda treneris arī ikdienā.

Savukārt Irbe Andike Lazda tika atzīta par MVP, jeb labāko spēlētāju Entuziastu Volejbola līgas sieviešu turnīra 1. līgā, vidēji spēlē gūstot 25.5 punktus, kas pārliecinoši ir labākais rādītājs sieviešu konkurencē. Irbe šajā turnīrā piedalās Rīgas Volejbola skolas meiteņu izlases sastāvā, kuras treneris ir Pāvels Seļivanovs, bet ikdienā treniņus aizvada trenera Andra Vitauta Kļaviņa vadībā.

Apsveicam laureātus un novēlam panākumus arī turpmāk!