U-19 meitenes fināla spēles aizvadīja 27. un 28.aprīlī RVS sporta zālē. RVS finālā pārstāvēja divas komandas - tr.N.Lūša un tr.N.Deveikusas/O.Bogdanovas audzēknes, kuras spēkojās ar MVS/Jūrmala un Daugavpils BJSS volejbolistēm.

Pirmajā dienā pusfināla spēlēs abas RVS komandas svinēja uzvaras, tr.N.L. komanda pār Daugavpils BJSS un tr.N.D./O.B. komanda pār MVS/Jūrmala, kas nozīmēja, ka dienu vēlāk finālā tiksies abas RVS komandas.

Fināla spēli veiksmīgāk iesāka tr.N.D./O.B. meitenes, kuras uzvarēja pirmos divus setus, bet tr.N.L. audzēknes nepadevās un sīvā cīņā uzvarēja 3 setus pēc kārtas un kļuva par Latvijas jaunatnes čempionēm U19 vecuma grupā. Labākās spēlētājas RVS komandās: Alise Kjasile (tr.N.D./O.B.) un Marta Levinska (tr.N.L.).

Savukārt U19 zēni savas cīņas aizvadīja paralēli meiteņu spēlēm - Daugavpilī. RVS finālā pārstāvēja divas komandas - tr.J.Bomiņa/A.Liniņa un tr.A.Liniņa/O.Aizporieša audzēkņi. Pusfinālā tikās abas RVS komandas, kur pārāki izrādījās tr.A.L./O.A. audzēkņi.

Spēlē par 3.vietu tr.J.B./A.L. zēnu komanda spēkojās ar Aizkraukkles NSS, kur piecu setu cīņā RVS piekāpās Aizkraukles NSS. Finālā tr.A.L./O.A. audzēkņi tikās ar Daugavpils BJSS, kur 5 setu cīņā uzvaru svinēja un par Latvijas jaunatnes čempioniem U19 vecuma grupā kļuva tr.A.L./O.A. zēnu komanda. Labākie spēlētāji RVS komandās: Roberts Kļaviņš (tr.J.B./A.L.) un Renārs Pauls Jansons (tr.A.L./O.A.).

Apsveicam komandas un trenerus ar izcilajiem sasniegumiem!