Maija sākumā norisinājās Eiropas čempionāta atlases sacensības pludmales volejbolā U18 jauniešu grupā.

Startējošo jauniešu vidū bija arī Rīgas Volejbola skolas pludmales volejbola audzēkņi, kuri trenējas Pafbet/O-Sands laukumos. Ļoti labi sevi pierādīt izdevās Rīgas Volejbola skolas duetam - Leo Saulītim un Markusam Silkalnam, kuri atlasē izcīnīja augsto 2.vietu, kas nozīmē, ka tagad laiks gatavoties Eiropas čempionātam.

Sveicam audzēkņus ar izcilo sasniegumu, kā arī sakām lielu paldies par ieguldīto darbu treniņos viņu trenerim Atvaram Vildem!