Aizvadītajā un šajā nedēļas nogalē 4 Latvijas jauniešu izlases aizvada Pasaules un Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles. Meitenes savas cīņas aizvada Rīgā, Daugavas Sporta namā, bet zēni devās uz Horvātiju, bet šajā nedēļas nogalē viesosies Polijā. Kā ierasts, visās jauniešu izlasēs ir arī Rīgas Volejbola skolas pārstāvji.

• U-20 meiteņu izlase Pasaules čempionāta kvalifikācijas spēles aizvadīja Daugavas Sporta namā no 8. - 11. janvārim. A. Odinokova un P. Seļivanova vadītajā komandā Rīgas Volejbola skolu pārstāvēja - Irbe Andike Lazda, Linda Šteinberga un Ērika Hudjakova. 3 spēlēs izdevās izcīnīt vienu uzvaru, līdz ar to turnīrs noslēgts 3. vietā.
  • U-21 zēnu izlase Pasaules čempionāta kvalifikāciju aizvadīja Horvātijā. B. Kolčins un Ģ. Mārtiņsons izlases sastāvā bija iekļāvuši Armandu Egleskalnu un Niku Gauruču, spēlēs gan piedalījās tikai Niks, jo Armands treniņnometnē pirms sacensībām guva nelielu traumu. Junioru izlase 3 spēlēs izcīnīja divas uzvaras, finišējot 2. vietā. Ar šādu rezultātu izrādījās pietiekami, lai kvalificētos Pasaules čempionāta kvalifikācijas 2. kārtai, kurā būs jāsacenšas ar Poliju, Vāciju un Beļģiju.
  • U-19 zēnu izlase šajā nedēļas nogalē aizvadīs cīņas par dalību Eiropas čempionātā. Savas apakšgrupas spēles šī izlase aizvadīs Polijā, Ģ. Mārtiņsona un J. Jerumaņa vadībā. Iepriekš minētie treneri uz izlases treniņnometni no RVS izsaukuši - Niku GauručuArmandu Egleskalnu un Sandi Zālīti. Šajā nedēļas nogalē puišiem priekšā cīņas ar Čehiju, Poliju un Šveici.
  • U-18 meiteņu izlase arī aizvadīs Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles. Izlasi vada P. Seļivanovs un V. Korbuta, treneru kolektīvs sastāvā iekļāvis 7 Rīgas Volejbola skolas pārstāves - Anci UpenieciAmandu Nikolu ĒrgliLāsmu OzoluElīnu ZvaigzniMartu Kamēliju Levinsku, Menardu Brīvuli un Irbi Andiki Lazdu. Šai izlasei 13. janvārī plkst. 19:00 spēle ar Ukrainu, 14 janvārī plkst. 18:00 ar Melnkalni un 15. janvārī plkst. 18:00 ar Serbiju. Spēles notiks Daugavas Sporta namā, aicinām visus volejbola draugus atbalstīt Latvijas izlasi, bet ja uz Daugavas Sporta namu netiec, spēles tiešraidē varēs vērot arī sportacentrs.com .

Lepojamies ar RVS audzēkņiem, kuri pārstāv Latviju sava vecuma izlasēs, vēlam veiksmi tiem, kam spēles vēl jāaizvada šajā nedēļas nogalē!

Foto:Vadims Morozovs