Latvijas U-16 meiteņu un U-17 zēnu izlases sākušas gatavošanos Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram. Šīs nedēļas sākumā izlases sapulcējušās uz treniņnometnēm, abās izlasēs plaši pārstāvēta arī Rīgas Volejbola skola.

• U-16 meiteņu izlase.

Meitenes gatavošanos uzsāka 3. aprīlī, bet nometne noslēgsies 11. aprīlī. Gatavošanās atbildīgajam turnīram notiek Mālpilī, kur uz nometni uzaicināts paplašinātais izlases sastāvs - 15 meitenes. Izlases treneri Andrejs Odinokovs un Pāvels Seļivanovs starp 15 kandidātēm iekļāvuši šādas pārstāves no RVS - A. Kjasile, K. Krustkalne, N. Bērziņa - Martinova, O. Kuzņecova, K. Kramēna, E. Reknere, M. Mihailova, L. Tiltiņa, J. Gordejeva un K. Smirnova.

8. un 9. aprīlī izlases dosies uz Tallinu, kur aizvadīs pārbaudes spēles, bet galīgais izlases sastāvs tiks paziņots pirms došanās uz Spāniju, kur arī notiks Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēļu grafiks Latvijas U-16 meiteņu izlasei:

1. 13.04. plkst. 17:30 Latvija - Spānija
  2. 14.04. plkst. 15:00 Latvija - Polija
  3. 15.04. plkst. 15:00 Latvija - Nīderlande
  • U-17 zēnu izlase.

Arī zēni kopā pulcējās 3. aprīlī un aizvadīs nometni līdz 11. aprīlim, tikai zēnu izlases treneri Guntis Atars un Oskars Aizporioetis par nometnes norises vietu izvēlējās Ozolniekus. Izlases treneri paplašinātajā sastāvā ir iekļāvuši 14 spēlētājus, starp tiem 7 Rīgas Volejbola skolas jaunie volejbolisti - R. Jansons, E. Karošēvics, A. Krebs, K. Ērglis, J. Bernards, A. Stepaņko un J. Ekharts.

Zēnu izlase savu kvalifikācijas turnīru aizvadīs Beļģijā, uz turnīru dosies 12 spēlētāji.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēļu grafiks Latvijas U-17 zēnu izlasei:

1. 14.04. plkst. 20:00 Latvija - Polija
  2. 15.04. plkst. Latvija - Beļģija

Gan zēniem, gan meitenēm uz Eiropas čempionātu kvalificēsies katras grupas uzvarētāja, tāpēc vēlam veiksmi, neatlaidību un izturību katrā spēles epizodē!