Īsi pirms gadu mijas, no 27. līdz 28.decembrim, Latvijas Volejbola Federācija sadarbībā ar Pafbet/O-Sands pludmales volejbolu pirmo reizi organizēja Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionātu telpās. Šis bija pirmais posms no paredzētajiem trīs, katrā posmā divas vecuma grupas gan meitenēm, gan zēniem: U16 un U18. Nākamais posms norisināsies 2020.gada 18.-19.janvārī Beach Box pludmales volejbola hallē.

Protams šajā posmā neiztika arī bez Rīgas Volejbola skolas audzēkņu piedalīšās, RVS tika plaši pārstāvēta visās vecuma grupās.

U16 vecuma grupā meiteņu konkurencē RVS pārstāvēja: Annija Bendzule, Laura Sičevska, Amanda Zālīte un Keita Leinsare, bet zēnu konkurencē: Jānis Dobelis, Ansis Dobelis un Kristaps Naglis. Šajā vecuma grupā vislabāk veicās brāļiem – Jānim un Ansim, kuri sīvā cīņā spēlē par trešo vietu pārspēja R.Raitumu/G.Smagardu.

U18 vecuma grupā meiteņu konkurencē RVS pārstāvēja: Gerda Šņore, Alise Eksta, Keita Leinsare, Annija Bendzule, Laura Sičevska un Ieva Rudzīte, bet zēnu konkurencē: Gustavs Gončars, Kristaps Naglis, Leo Saulītis, Markus Graudiņš, Dāvis Teteris, Dāvis Vīksne, Jānis Teikmanis un Artūrs Miķelsons. Meiteņu grupā vislabāk veicās Gerdai Šņorei un Alisei Ekstai, kuras fināla spēlē piekāpās meiteņu duetam Vasiļjeva/Dreimane un izcīnīja otro vietu, bet zēnu konkurencē uz katra pjedestāla pakāpiena vismaz pa vienam RVS audzēknim: 1.vieta – Bērziņš/Teteris; 2.vieta – Saulītis/Graudiņš un 3.vieta – Bulgačš/Andersons.

Sveicam audzēkņus ar sasniegumiem un novēlām veiksmi turpmākajos posmos!