Gribu sveikt mūsu meiteņu izlasi un trenerus Andreju Odinokovu un Pāvelu Seļivanovu ar veiksmīgu startu Eiropas čempionāta kvalifikācijā! Kā jau mēs visi zinām – sports ir dažāds, vienā dienā mums var veikties un citā neveikties. Arī pati visas dienas klātienē vēroju Latvijas izlases spēles. Varu teikt tikai to, ka sūri grūtais ieguldītais laiks un spēks atmaksājās svētdienas spēlē pret nomināli spēcīgo Slovēnijas izlasi. Tā nebija veiksme, tas bija smaga (gan fiziski gan emocionāli) darba rezultāts. Visu cieņu meitenēm un treneriem, kuri pēc sestdienas spēles pret Franciju spēja pierādīt, ka nekas vēl nav beidzies.

Par spīti labajiem laikapstākļiem, Rīgas 49. vidusskola bija pilna un tas mani ļoti priecē. Tik vien kā dažbrīd gribējās celties kājās un sanākušajiem atgādināt, ka esam sportā nevis teātrī. :)

Vēl mani priecē arī tas, ka Latvijas Volejbola federācija var sarīkot tik augsta līmeņa sacensības tik labā kvalitātē, to varu apgalvot, jo ir bijusi tā iespēja redzēt kā tas ir citās valstīs. Paldies viņiem par uzņēmību, zinu, ka tas nav viegli. Vienlaicīgi uzskatu, ka šis ir lielisks grūdiens jauniešu klasiskā volejbola virzienā Latvijā. Kā arī cerība, ka Latvijas vārds volejbola pasaulē var izskanēt ne tikai pateicoties pludmales volejbolam, bet arī klasiskajam!

Un visbeidzot – gribu teikt savējiem: Esmu ļoti lepna, ka šo izlasi vada Rīgas Volejbola skolas treneri Andrejs Odinokovs un Pāvels Seļivanovs. Kā arī mūsu skolas treneru sagatavotajām izlases audzēknēm – Lindai Šteinbergai, Irbei Lazdai (tr. A.V.Kļaviņš) un Martai Levinskai (tr. Normunds Lūsis)!

Veiksmi nākamajā kārtā un lai šīs sacensības mums visiem paliek atmiņā, kā brīdis, kad sākām celt mūsu jaunatnes volejbola latiņu augstāk!

Rīgas Volejbola skolas direktore G.Paegle