Vakar, 55 sportiski, spēcīgi, talantīgi un gudri jaunieši absolvēja Rīgas Volejbola skolu. Un nu cits Latvijas augstskolās uzsāks studiju gaitas, cits dosies spēlēt  volejbolu ārzemēs, bet cits dosies studēt uz ārzemēm.

Absolventu treneri Andris Vitauts Kļaviņš, Normunds Lūsis, Gatis Vanags, Oskars Aizporietis, Olga Bogdanova, Andrejs Odinokovs, Viktorija Korbuta, Atvars Vilde, Svetlana Cepurīte.

Paldies treneriem par sportisku un spēcīgu jauniešu sagatavošanu.

Vēlam visiem absolventiem, baudīt jauno dzīves posmu un lai izdodas viss iecerētais. Gaidīsim Jūs ciemos!