Rīt, 16. februārī Rīgas Volejbola skolas meiteņu izlase (2002. - 2003. dz. g.) izlido uz Krieviju, kur Jekaterinburgā piedalīsies starptautiskā volejbola turnīrā "Sadraudzības kauss". Šīs izlases treneris ir Andrejs Odinokovs, bet trenera asistents - Pāvels Seļivanovs.

Turnīrs tiek rīkots sadarbībā ar Krievijas sieviešu superlīgas klubu "Uralačka", kas ir tradīcijām un tituliem bagāts klubs ar senu vēsturi. Turnīrā piedalīsies kluba jaunatnes sistēmas komanda, kā arī komandas no Azerbaidžānas, Baltkrievijas un Serbijas. Dalība turnīrā paredzēta kā daļa no gatavošanās Eiropas čempionāta kvalifikācijas 2. kārtas sacensībām, kas aprīlī notiks Spānijā. Jāpiebilst, ka šī vecuma Latvijas izlasē 10 no 12 spēlētājām pārstāv Rīgas Volejbola skolu.

Uz turnīru Krievijā dosies - Laura Tiltiņa, Elza Reknere, Nikola Bērziņa - Martinova, Alise Kjasile (visas treneres Viktorijas Korbutas audzēknes), Līva Staķeva, Kristīne Kramēna (treneris Normunds Lūsis), Anastasija Belova, Olga Kuzņecova, Jekaterina Gordejeva (trenere Natālija Deveikusa), Sofija Anastasija Ignatjeva, Vlada Pridatko un Laura Melisa Kukša (trenere Svetlana Cepurīte).

Vēlam veiksmi sacensībās!