Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

RVS Izlases puišu komanda šajā sezonā startēja Entuziastu Volejbola līgas vīriešu 2.līgā. Ja regulārajā sezonā gāja visādi tad izlēgšanas spēlēs tika rādīts pārliecinošs sniegums, ceturtdaļfinālā ar 3:0 pārspēta Mežotne 2 komanda, pusfinālā ar 3:1 pārspēta Talavija un finālā ar 3:1 pārspēta komanda Old Stars. Sveicam izlases puišus ar izcīnīto 1.vietu un čempionu titulu.

Treneris Jorens Janišonis: "Esam čempioni un savu virsotnīti šajā sezonā sasniedzām. Šī sezona mums bija viena liela mācibu stunda.. bijām viena soļa attālumā, lai neiekļūtu izslēgšanas spēlēs un ar to arī sports ir interesants - var notikt jebkas, ja tam tici un esi to pelnījis. Prieks par puišiem, sezonas noslēgumā rādījām tiešām saturiski labu un skatāmu volejbolu. Milzīga pateicība mūsu fiziskās sagatavotības trenerim Edgaram Eriņam, bez kura mēs noteikti nebūtu tur,kur esam! Tagad laiks nedaudz atpūsties un nosvinēt, bet pavisam drīz jau sāksim gatavoties nākamajai sezonai. Paldies puišiem,vecākiem un komandai “Talavija”."