19. un 20.oktobrī savas pirmās izbraukuma spēles šajā sezonā Baltijas līgā aizvadīja RVS meiteņu izlase treneru Andreja Odinokova un Pāvela Seļivanova vadībā. Nedēļu iepriekš komanda uzsāka jauno sezonu ar mājas spēli pret TU/Bigbank, ļoti sīvā cīņā tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 2:3.

Sestdien komanda devās uz Lietuvas pilsētu Alīta, kur plkst. 17:00 spēle ar vietējo komandu - Alytaus “Prekyba – Parama”. Jāpiebilst, ka 2018./2019. gada sezonā, daudziem par pārsteigumu, Alītas komanda kļuva par Baltijas līgas čempionēm, finālā pārspējot TU/Bigbank komandu.

Lai arī spēle iesākās līdzīgi, RVS meitenes gan pirmo, gan otro setu uzvarēja diezgan pārliecinoši, attiecīgi pretiniecēm ļaujot izcīnīt 15 un 18 punktus. Lūzumu spēles gaitā Alītas komanda panāca trešajā setā uzvarot to ar rezultātu 25:22. Ceturtajā setā spēles gaitu atkal kontrolēja rīdzinieces, uzvarot to ar 25:20, pēdējo punktu spēlē guva Lāsma Ozola, tādējādi nodrošinot uzvaru spēle ar 3:1. Uzvara noteikti bija labākā dāvana vārda dienā komandas libero spēlētājai Elīnai Zvaigznei. Kā ierasts, rezultatīvākā spēlētāja RVS komandā bija Marta Kamēlija Levinska ar 23 punktiem, vēl 12 pievienoja komandas kapteine Kristīne Kramēna, bet 9 punkti Lāsmai Ozolai.

Dienu vēlāk Rīgas komanda jau aizvadīja maču Kauņā, kur sacentās ar  TK “Kaunas” - VDU. Spēli nedaudz veiksmīgāk iesāka mājinieces, gūstot efektīgu pirmo punktu. Kopumā pirmais sets tika aizvadīts līdzīgi, uzvaru tajā izcīnīja Kauņas komanda ar rezultātu 25:22. Zaudēts pirmais sets RVS meitenēm lika “pamosties” un otrajā setā mājiniecēm vairs netika atstātas nekādas cerības, Rīgas uzvara ar rezultātu 25:10. Arī trešajā un ceturtajā setā RVS meitenes kontrolēja spēles gaitu uzvarot tos ar 25:15 un 25:18, spēlē kopumā izcīnot uzvaru ar rezultātu 3:1.  Tāpat kā dienu iepriekš, rezultatīvākā spēlētāja Rīgas komandā Marta Levinska ar 24 punktiem, Krīstīnei Kramēnai 14 punkti, bet Terēzei Hrapānei 11 punkti.

Komentāru par spēli pret Kauņas komandu sniedza komandas kapteine K.Kramēna: “Uz spēli bijām pareizi noskaņotas, ģērbtuvē izanalizējām iepriekšējās spēles kļūdas un šīs spēles taktiku. Spēli iesākām ļoti līdzīgi, taču nestabilā serve neļāva izvirzīties vadībā, tomēr, kad seta beigās sākām servēt stabilāk, bija jau par vēlu, lai panāktu pretinieces. Nākamos setus iesākām pārliecinošāk, izdevās viss, pie kā strādājām treniņos, to visu papildināja lieliskas emocijas, kas garantēja uzvaru visā spēlē.”

Nākošā spēle RVS komandai jau 23.oktobrī, kad izbraukumā jātiekas ar Daugavpils komandu VK "miLATss".