Šodien, RVS Juniores izbraukumā Gulbenē ar 3:0 (25:11, 25:18, 25:21) pārspēja Latvijas Universitātes/ RVS komandu. Par labāko spēlētāju RVS Juniores komandā tika atzīta libero Aleksandra Dubovska.

Otrajā sabraukuma spēlē pret mājiniecēm VK Gulbene cīņa bija sīva un bija nepieciešami pieci seti, lai noskaidrotu uzvarētāju, tomēr piektais sets izrādījās veiksmīgāks mājiniecēm un spēlē piedzīvots zaudējums 2:3 (15:25, 25:21, 25:22, 20:25, 11:15), bet punkts atņemts. Šajā spēlē par labāko spēlētāju tika atzīta Anna Cepurīte.

Annas Cepurītes komentārs: “Manuprāt , kopumā mēs ļoti labi nospēlējām . Mums sanāca sasniegt tos mērķus pie kuriem strādājām treniņos pēdējā laikā un izpildīt tos uzdevumus par kuriem teica treneri pirms spēles. Sanāca noturēt stabilu un agresīvu servi, tas tiešām ir mūsu sasniegums šajās spēlēs. Laukumā valdīja ļoti draudzīga un līdzjūtīga atmosfēra, ja kāds kļūdījās visas meitenes atbalstīja un neļāva nokārt degunu. Tas tiešām ļoti palīdz grūtos brīžos, kad Tu saproti ka neesi viens. Tas arī palīdz ātrāk aizmirst par kļūdu vai neveiksmīgu epizodi. Spēlē pret Gulbeni, it īpaši piektajā setā, varēja jau redzēt nogurumu, jo tā bija otra spēle pēc kārtas. Manuprāt, mums neizdevās nokārtot punktu vajadzīgajā brīdī. Mēs labi spēlējām un cīnījāmies, bet nesanāca tieši dabūt bumbu līdz grīdai, tāpēc mēs seta sākumā zaudējām vairākus punktus pēc kārtas. Un seta beigās sekoja kļūdas uzņemšanā. Salīdzinot kā mēs spēlējām un uzvedāmies laukumā sezonas sākumā un kā tagad, tiešām ir prieks redzēt progresu. Tas progress ir kā komandai kopumā, tā arī individuāli katrai no meitenēm.”

Nākamā spēle RVS Juniorēm trešdien 11.01. plkst. 20:00 Rīgas Volejbola skolā pret Mārupes Sporta centra komandu.