Rīgas Volejbola skolas juniores aizvadītajā nedēļas nogalē, Mārupes Sporta kompleksā tikās ar SUFA/DU komandu no Daugavpils, spēlē piedzīvots zaudējuma ar 1:3 (18:25, 25:14, 21:25, 15:25).

Šajā nedēļā RVS Juniorēm paradzētas trīs spēles, trešdien Optibet Latvijas čempionāta spēle pret RVS/LU komandu plkst. 20:00.

Sestdien, plkst. 14:00, Optibet Nacionālās līgas pirmā fināla spēle pret Mārupes SC komandu, Mārupes sporta kompleksā, bet svētdien plkst. 18:00 otrā Nacionālās līgas spēle Rīgas Volejbola skolā.

Ja būs nepieciešama trešā spēle, lai noskaidrotu Nacionālās līgas uzvarētāju, tad tā norisināsies 22.02. plkst. 20:00, Mārupes Sporta kompleksā.

Nacionālās līgas regulāro čempionātu RVS Juniores noslēdza 2.vietā ar 10 gūtiem punktiem 6 spēlēs.

Klasiskā volejbola sezona lēniem soļiem iet uz beigām, tāpēc izmanto iespēju un nāc atbalstīt meitenes klātienē.