Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

RVS Juniores pagājušajā nedēļā aizvadīja Optibet Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālu, kurā spēkojās ar RSU/MSĢ komandu. Sērijā līdz divām uzvarām abās spēlēs uzvaru guva pretinieces, tādējādi gūstot iespēju spēlēt 1/2finālā, turpretī RVS Juniorēm sezona noslēdzās.

Galvenais treneris Andrejs Odinokovs par aizvadīto sezonu: “Šajā sezona man ar Pāvelu Seļivanovu bija uzticēts trenēt  RVS “Juniores”, komandu veido jaunas perspektīvas spēlētājas, kurām ir vajadzīgs gūt pieredzi spēlējot pret Latvijas un Baltijas līmeņa komandām. Sezonas laikā  nebija daudz iespējas strādāt pie individuālas tehnikas un fiziskas sagatavošanas treniņu apstākļu dēļ, bet vairāk fokusējamies uz komandas darbībām. Manā skatījumā meitenes visu sezonas laiku pavadīja kā ļoti saliedēta komanda, nenolaižot ne rokas, ne ticību sev un komandai. Komandā ir spilgtas zvaigznes un lieliska nākotne.”

RVS/LU komanda šajā nedēļas nogalē 12.03. plkst. 18:00 aizvadīs pirmo 1/2fināla spēli pret SUFA klubs/DU. Arī pusfināls tiek spēlēts līdz divu spēļu uzvarai, tamdēļ  18.03. RVS/LU spēlētājas dosies uz Daugavpili, lai aizvadītu otro spēli, bet ja nepieciešams trešā spēle norisināsies 19.03.

Otrajā pusfinālā spēkosies RSU/MSĢ un VK Jelgava.

Aicinām 12.03 nākt klātienē atbalstīt RVS/LU komandu.