8. un 9.decembrī tika noskaidrotas uzvarētājas LVF "Kausa izcīņā jaunietēm" U17 vecuma grupā meitenēm. Rīgas Purvciema vidusskolas sporta zālē norisinājās 1.finālgrupas spēles, kur par uzvaru cīnījās 5 komandas: Talsu NSS, Daugavpils BJSS un 3 RVS komandas. RVS meiteņu komandas svinēja trīskāršu uzvaru: 1.vieta RVS tr.N.Deveikusa/V.Korbuta; 2.vieta RVS tr.N.Lūsis; 3.vieta RVS tr.A.Odinokovs; 4.vieta Talsu NSS; 5.vieta Daugavpils BJSS.

Savukārt uz Tukumu, kur norisinājās 2.finālgrupas spēles devās tr.A.V.Kļaviņa/J.Ļeļevas meiteņu komanda. Uzvarot visas spēles komanda grupas kopvērtējumā izcīnīja 6.vietu.

Liels paldies trenerim Andrejam Odinokovam par veiksmīgu finālturnīra norisi Rīgas Purvciema vidusskolā! Meitenēm paldies par izturību, cīņas sparu un līdzjutējiem par atbalstu!