Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Laika posmā no 12. - 14. februārim treneru Gata Vanaga un Oskara Aizporieša komandas piedalījās turnīrā Igaunijas pilsētā Narvā. Turnīrā ar 2001. - 2003. gadā dzimušo zēnu komandām piedalījās arī Daugavpils, Narvas un Rakveres jaunie volejbolisti.

Turnīru ļoti pārliecinoši iesāka G. Vanaga audzēkņi, kas pirmajā dienā apspēlēja Daugavpils un O. Aizporieša  komandas, abās spēlēs uzvarot ar rezultātu 2:0. O. Aizporieša komanda, bez jau pieminētā zaudējuma G. Vanaga komandai, turnīra pirmajā dienā izcīnīja arī uzvaru pār Narvas vienaudžiem (2:0)

Otrajā dienā katrai komandai bija viena spēle - G. Vanaga audzēkņi joprojām turpināja pārliecinošu un uzvarēja Narvu (2:0), bet O. Aizporieša komanda atzina Daugavpils komandas pārākumu (0:2)

Turnīra pēdējā dienā abām mūsu komandām bija atlikusi viena cīņa - pret Rakveri. Diemžēl ne G. Vanaga, ne O. Aizporieša komandas nespēja izrādīt pretestību un piedzīvoja zaudējumus pēdējās dienas spēlēs. Summā G. Vanaga komanda turnīrā ieņēma 2. vietu, bet O. Aizporieša audzēkņi 4. vietu.