No 11.03. -12.03. uz turnīru Kauņā devās Natālijas Deveikusas/Svetlanas Cepurītes vadītā meiteņu komanda un Gata Vanaga vadītā zēnu komanda. Mājās abas komandas brauca kā uzvarētājas ar zelta medaļām ap kaklu. Vairak lasi zemāk trenera Gata Vanaga komentārā.

“Uzaicinājumu uz turnīru saņēmu decembrī, kad pie mums Rīgā viesojās Kauņas sporta skolas komanda.

Rīgas volejbola skolas zēnu un meiteņu komandas agrā sestdienas rīta ar autobusu devās uz turnīru Kauņa. Turnīra kopā piedalījās 6 zēnu komanda no trīs valstīm: Lietuvas KSM ,,Startas’’  1 komanda, KMS ,,Startas’’ , Polijas GDYNIA un PUCKAS , un Latvijas Rīgas Volejbola skolas Gata Vanaga komanda. Spēles notika Kauņas Žalgiris pirmajā sporta zālē. Divās dienās komanda aizvadīja 5 spēles un izspēlēja apļa turnīru, noskaidrojot vietu sadalījumu. Katras komandas atšķirīgais līmenis deva iespēju visiem spēlētājiem spēlēt laukumā ar lielu pašatdevi. Turnīra noslēdzošajā spēlē par pirmo vietu pret Kauņas Kolēgijo komandu izvērtas sīva cīņa. Uzvarētājs tika noteikts trešajā setā kurš beidzas saspringta galotnē mūsu komandas labā. Vērējām izvirzīt katrai spēlei dažādus mērķus un uzdevumus. Turnīru kopuma vērtēju pozitīvi.

Starp spēlēm gājām atbalstīt RVS Natālijas Deveikusas/Svetlanas Cepurītes komandu. Meitenēm piedalījās 5 komandas: Lietuvas “SM Startas” 3 komandas, Polijas MOS Wola Warszawa komanda un Rīgas volejbola skolas Natālijas Deveikusas/Svetlanas Cepurītes komanda. Meitenes aizvadīja apļa turnīru. Pēc kura grupā 5. vietai turnīrs beidzās. Otrā dienā notika spēles par medaļām, kur spēlē par trešo vietu tikās MOS Wola Warszawa – Startas 2 komanda un spēlē par pirmo vietu tikās RVS Natālijas Deveikusas/ Svetlanas Cepurītes trenēta komanda ar “SM Startas 1” komandu, sīvā cīņā  pretinieces tika uzvarētas un nodrošināta pirmā vieta turnīrā.

Paldies vecākiem par finansiālo un  morālo atbalstu bez kura šāds turnīrs nebūtu iespējams.”

Par labako spēlētaju puišu komandā tika atzīts Jēkabs Bērziņš, bet meiteņu komandā Anna Cepurīte. Sveicam abas komandas ar lieliskajiem panākumiem turnīrā.