Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 1. - 3. aprīlim, Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinājās starptautisks volejbola turnīrs, kurā startēja arī 2 zēnu un 1 meiteņu komanda no Rīgas Volejbola skolas. Zēnus pārstāvēja G. Vanaga un A. Liniņa komandas, bet meitenes - N. Deveikusas trenētā komanda. Bez Latvijas un Igaunijas turnīrā piedalījās arī komandas no Lietuvas. Kopā turnīrā piedalījās 6 zēnu un tik pat meiteņu komandas, kuru sastāvos spēlēja 2001. un 2002. gadā dzimuši jaunie volejbola entuziasti.

RVS zēnu komandām šajā reizē nācās atzīt kaimiņu pārākumu, turnīrā uzvarēja Rakveres komanda, bet mūsu komandām pie medaļām tik neizdevās, A. Liniņa vadītā komanda ierindojās 4. vietā, savukārt G. Vanaga trenētie puiši turnīru noslēdza 6. vietā.

Krietni labāk veicās N. Deveiksuas vadītajai komandai. Trīs dienu laikā netika zaudēta neviena spēle, rezultātā izcīnīta 1. vieta. Pēc turnīra trenere atzina, ka, protams, ir patīkami, ka meitenes nezaudēja nevienu spēli un uzvarēja turnīrā, taču uzsvēra, ka svarīgāka par uzvaru turnīrā ir iegūtā spēļu pieredze ar laba līmeņa pretinieku komandām. Trenere bija priecīga arī par to, ka izdevās aizvadīt labu maču ar Johvi SS  komandu no Igaunijas, kura sākotnēji bija pieteikusi dalību RVS rīkotajā "Lieldienu Kausā 2016.", bet pēdējā brīdī atcēla dalību, veselības problēmu dēļ.