Nedēļās nogalē aizvadītas daudzas interesantas spēles Latvijas Jaunatnes čempionāta pavasara posmā.

Piektdien, Viktorijas Korbutas U-15 vadītā komanda devās uz Kuldīgu, no kurienes mājās pārveda trīs uzvaras. Ar 3:0 tika pārspēta Kuldīgas NSS 2 komanda un Liepājas SSS, bet vienu setu RVS komandai atņēma Kuldīgas NSS 1 komanda, bet spēlē gūta uzvara ar 3:1.

Dundagā, Jorena Janišoņa/ Oskara Aizporieša apvienotā U-17 komanda ar 0:3 piekāpās Minusas Volejbola skolas komandai, bet ar 3:1 rādīja pārsvaru pār Talsu novada Sporta skolas/Dundagas komandu.

Dienu vēlāk uz Dundagu devās Māra Vensberga vadītā U-15 komanda piedzīvots viens zaudējums pret Talsu novada Sporta skolas/Dundagas komandu ar 0:3. Turpretī Kuldīgas NSS pārspēta ar 3:0.

Vecākajā grupā meitenēm šajā nedēļas nogalē visas uzvaras. Olgas Bogdanovas U-19 komanda viesojoties Jūrmalā ar 3:0 spēja uzvarēt visas trīs pretinieces Jūrmalas Sporta skolu, Gulbenes novada BJSS un Līvānu BJSS. Tikmēr tepat, Rīgas Volejbola skolas zālē Svetlanas Cepurītes vadītā komanda ar 3:1 pārspēja Cēsu pilsētas Sporta skolas komandu un Liepājas Sporta spēļu skolu, un ar 3:0 apspēlēja Rēzeknes novada BJSS.

U-14 vecumgrupā ciemos uz Rīgas Volejbola skolu bija ieradušās komandas no Preiļu BJSS, Līvānu BJSS, Rēzeknes BJSS. Ineses Jursones komanda ar 2:1 pārspēja Preiļu BJSS komandu un ar 1:2 piekāpās RVS Svetlana Cepurītes komandai. Normunda Lūša vadītā komanda ar 2:0 pārspēja gan Līvānu BJSS komandu, gan RVS Svetlanas Cepurītes komandu. Bet Svetlana Cepurītes vadītā komanda ar 2:0 pārspēja Rēzeknes BJSS komandu.

Šajā nedēļas nogalē U-15 meitenes RVS (A.V.Kļaviņš) komanda un RVS (L.Verbicka) komanda spēles aizvadīs Rīgā, RVS sporta zālē, bet Māra Vensberga U-16 komandas dosies uz Codi un Daugavpili.