Vakar, ar uzvaru pret komandu no Lietuvas pilsētas Alītas, RVS meiteņu izlase nodrošināja vietu sieviešu Baltijas līgas 1/2finālā, jeb “Final 4”. Baltijas līgā kopā startēja 9 komandas, no kurām 8 iekļuva izslēgšanas spēlēs. RVS regulāro sezonu noslēdza 3. vietā, tāpēc 1/4finālā bija jāspēlē ar Alytaus ”Prekyba-Parama”.

Pirmā spēle tika aizvadīta izbraukumā, Lietuvā. 15.februārī RVS meitenes devās uz Lietuvu, kur nācās atzīt pretinieču pārākumu, piekāpjoties ar rezultātu 0:3. Pēc nedēļas 22.februārī notika atbildes spēle Rīgā, RVS meitenes šajā spēlē bija pārliecinoši labākas, kas noveda pie likumsakarīgas uzvaras 3:0. Svētdien, 23.februārī notika izšķirošā spēle par tikšanu tālāk. Lai arī Rīgas Volejbola skolas tribīnes nebija pārpildītas, sanākušie līdzjutēji ļoti skaļi un pamatīgi atbalstīja RVS meitenes. Pirmo setu labāk iesāka rīdzinieces, bet seta beigās ļoti labu spēli rādīja arī viešņas no Lietuvas. Rezultātā nervoza seta galotne, kurā labāk tomēr nospēlēja A.Odinokova vadītās meitenes, uzvara setā ar 28:26. Otrais un trešais sets jau pārliecinošāk norisinājās Rīgas zīmē. Lai arī epizodiski viešņas spēja izrādīt pretestību, abos setos drošas uzvaras rīdziniecēm – 25:21 un 25:22. Visās trīs spēlēs līmenī bija RVS uzbrukuma līdere Marta Kamēlija Levinska, kas guva attiecīgi 12, 18 un 23 punktus.

Izcīnot uzvaru, Rīgas Volejbola skolas volejbolistes jau otro gadu pēc kārtas kļūst par vienīgo komandu no Latvijas, kas iekļuvusi Baltijas līgas “Final 4”. 1/2finālā RVS stāsies pretī Tartu/Bigbank volejbolistēm no Igaunijas. Regulārā sezonas ietvaros RVS ar Tartu volejbolistēm tikās divas reizes – mājās piedzīvots zaudējums ar 2:3, bet izbraukumā uzvara ar 3:0.  Paredzēts, ka medaļu sadale 7. un 8. martā notiks Igaunijas galvaspilsētā – Tallinā. Bez Rīgas un Tartu volejbolistēm labāko četriniekā iekļuva arī Tallinas Tehniskās universitātes komanda, kā arī Volejbola klubs Kauņa.

Pārējo 1/4finālu rezultāti:

  • TalTech/Tradehouse - TK Aušrinė-KKSC 2:0 (3:1; 3:0)
  • TÜ/Bigbank - VK "miLATss" 2:0 (3:0, 3:0)
  • TK “Kaunas”-VDU – Jelgava/LLU (3:0; 2:3; 3:2)