Sestdien, 9.oktobrī Rīgas Volejbola skolas vīriešu izlase, aizvadīja pirmo spēli Optibet Latvijas Čempionātā vīriešiem. Šoreiz ar 1:3 (19/25, 25/23, 20/25, 12/25) nācās atzīt pretinieku komandas Augšdaugava pārākumu.

Pirmajā setā RVS grūtības sagādāja pretinieku uzbrucēji, kas spēja izlauzties cauri blokam un gūt punktu ar uzbrukumu. Arī blokā pretinieki bija pārāki apstādinot vairākus Rīgas uzbrukumus.

Otrā seta sākumā vadībā izvirzījās viesi, tomēr šo rezultātu izdevās izlīdzināt, lielisks Vīksnes uzbrukums, Selivanova bloks un pretinieka kļūda uzbrukumā un rezultāts jau 12:12. Seta galotnē RVS rādīja pārliecinošu sniegumu uzbrukumā ar skaistu sitienu līnijā 24 punktu guva Kristaps Bērziņš un arī punktu otrajam setam ar bloks auts sitienu pielika Kristaps Bērziņš.

Trešajā setā pretinieki pēc zaudējuma bija atdzīvojušies un veiksmīgi spēlēja, kā uzbrukumā tā blokā, neļaujot rīdziniekiem realizēt uzbrukumus un sagādājot grūtības aizsardzībā. Sets zaudēts 20:25.

Ceturtajā setā pēc zaudējuma RVS nespēja atgūties un vairāk kļūdījās savā laukuma pusē. Augšdaugava to izmantoja, apspēlējot rīdziniekus gan blokā, gan aizsardzībā. Sets zaudēts 12:25.

Galvenā trenera Oskara Aizporieša komentārs: “Sezonu esam uzsākuši salīdzinoši veiksmīgi "pirmie kucēni ir slīcināti", spēlē daudz pašu kļūdas izteikti galotnē kur ir lielāka spriedze, kas arī neļāva veiksmīgā nospēlēt. Nedaudz pietrūkst saspēles uzbrukumā un komunikācijas laukumā, bet pie tā visa tiek strādāts un sezonas laikā tiks noslīpēts.”

2021./2022.gada sezonas komandas sastāvs šeit

“Komandas sezonas mērķi ir iet soli pa solim uz priekšu un uzdevums ir iekļūt Optibet Latvijas čempionāta vīriešiem finālposmā jeb “Final 4”. Uz ko arī koncentrējamies. Šobrīd gatavošanās ir kā pa viļņiem, jo daži no komandas nominālajiem līderiem slimo vai veic vakcinēšanās kursu, kas ietekmē treniņu apmeklējumu un gatavošanos. Komandas sastāvā ir daudz jaunie spēlētāji, kas vēl komandā nav līdz galam iejutušies un spēlēs zīmējumu vēl apgūst. Treniņos strādājam ar pilnu atdevi un gatavojamies uz katru spēli ar 110% atdevi” gatavību jaunai sezonai komentēja treneris.

Nākamā spēle LČV RVS komandai trešdien, 13.oktobrī plkst. 20:00, Rīgas Volejbola skolā, Cieceres ielā 9.