Aizvadītajās brīvdienās Kaļiņingradā norisinājās starptautisks volejbola turnīrs, kurā Rīgas Volejbola skolu pārstāvēja divas RVS komandas - trenera Māra Vensberga un trenera Gata Vanaga trenētie zēni, bez Rīgas komandām, turnīrā piedalījās arī Sanktpēterburga, Viļņa, Kauņa un trīs Kaļiņingradas komandas. 

Komandas bija sadalītas pa grupām, katra grupa aizvadīja apļa turnīru, lai noskaidrotu finālistus pa vietām. Turnīra komandas spēku samēros bija ļoti līdzīgas, dažas no vietām noskaidrot izdevās tikai rēķinot koeficientu. 

Trenera Gata Vanaga komanda savā apakšgrupā izcīnīja vienu uzvaru, vienu neizšķirtu un piedzīvoja divus zaudējumus, gala rezultāta gatavojās spēlei par 7.vietu. Māra Vensberga zēniem bija iespēja spēlēt "gandarījuma spēli" ar Kaļiņingradas komandu, kurā uzvarot, pretī stātos tr.G.Vanaga trenētie zēni. Tr.M.Vensberga komanda šoreiz cieta zaudējumu ar rezultātu 1:2, noslēdzot turnīru 9.vietā, bet G.Vanaga komanda - 7.vietā.

G.Vanags pēc turnīra: "Zēni no turnīra atgriezās labā noskaņojumā, uzkrājuši daudz pozitīvas emocijas. Šāds turnīrs puišiem deva lielāku pārliecību trenēties tālāk un sasniegt augstus rezultātus gaidāmajā sezonā!"