RVS zēnu izlase, trenera Gunta Atara vadībā noslēgusi dalību Nacionālās volejbola līgas pamatturnīrā. Sestdien, 22. februārī, pēdējā pamatturnīra spēlē RVS sporta zālē Atara audzēkņiem pretī stājās Aizputes volejbolisti. Spēles sākumu veiksmīgāk aizvadīt izdevās mājiniekiem - RVS volejbolistiem, izvirzoties vadībā ar 2:0 pa setiem. Spēles trešajā setā Aizputes spēlētāji parādīja lielāku pretestību un nosvērtību uz laukuma, kas nesa arī rezultātu, intriga par spēles uzvarētāju vēl turpinās. Tomēr spēles ceturtais sets izrādījās izšķirošais, kur pārliecinošu sniegumu parādot, RVS spēlētāji svinēja uzvaru visā mačā ar rezultātu 3:1. Ar iegūtiem 22 punktiem izcēlās uzvarētāju un mājinieku komandas volejbolists Renārs Jansons, tajā skaitā vienu punktu iegūstot ar netveramu servi un trīs ar uzvarētu bloku.

Uzvara pār Aizputi RVS komandai garantēja 2.vietu Nacionālās līgas zemākajā grupā un vietu izslēgšanas spēlēs. Interesanti, ka izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā atkal būs jātiekas ar Aizputes volejbolistiem. Paredzēts, ka pirmā izslēgšanas spēle notiks 1. martā Rīgā, Rīgas Volejbola skolā plkst.18:30, bet atbildes spēle 8. martā – Aizputē.

Rīgas un Aizputes pāra uzvarētājam 1/4finālā  pretī stāsies Nacionālās līgas augstākās grupas līdervienība VK “Ezerzeme” vai 2. vietā esošā komanda – Daugavpils nov./Daugavpils Tehnikums. Atgādinām, ka šī gada “Final 4” tiks aizvadīts 28.-29. martā, Jelgavā. Tie plānoti kā lieli volejbola svētki divu dienu garumā, jo tiks izspēlēts gan NL “Final 4”, gan arī “Final 4” Latvijas Čempionātā sievietēm.