Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

RVS/LU šodien 03.04. Optibet Latvijas čempionāta fināla spēlē ar 3:0 (25:13, 25:18, 25:22) pārspēja VK Jelgava komandu un kļuva par 2021./2022.gada sezonas čempionēm.

RVS/LU šajā spēlē rādīja stabilu spēli laukumā, spēlētājas bija koncentrējušas, cīnījās par katru bumbu un bija jūtams rīdzinieču pārākums. RVS/LU rādīja spēcīgu servi un uzbrukumu ar ko galā netika pretinieces. RVS/LU komanda spēles laikā izpildīja 12 eisa serves no kurām piecas Kristīne Kramēnas kontā. RVS/LU guva 57 punktus, pa 16 punktiem savāca Līva Ēbere un Kristīne Kramēna, 10 punkti Adelīnas Gerliņas kontā, 9 pievienoja Lāsma Ozola, 4 Elza Reknere, un 2 Anželika Ivanova.

Par spēles labāko spēlētāju RVS/LU komandā tika atzīta libero Elīna Zvaigzne.

Elīnas Zvaigznes komentārs: "Pēcspēles emocijas ir protams ir ļoti pozitīvas. Ir sajūta, ka šodien beidzot parādījām un ieguvām, ko bijām pelnījušas pēc visa šajā sezonā ieguldīta darba treniņos. Laukumā nevienu brīdi nebija sajūta, ka spēle iet viegli. Savu pienesumu guva koncentrēšanās katram punktam, ko meitenes lieliski parādīja gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Domāju, ka tā arī bija panākumu atslēga, neļaut atslēgties no spēles un izbaudīt katru punktu, ko arī mums teica treneri. Serve ir mūsu galvenais elements kā apgrūtināt pretinieču spēli, un šodien tas noteikti deva rezultātu. Dažām mūsu komandas spēlētājām vēl priekšā junioru izlases sacensības tāpēc svinēšanu atliksim pēc viņu atgriešanās. Turpmākais plāns ir noteikti gatavoties U21 un Latvijas sieviešu izlases mačiem. Paldies meitenēm par izturību un noticēšanu!"

Par Optibet Latvijas čempionāta 2021./2022. gada sezonas labāko cēlāju tika atzīta Elza Reknere.

"Emocijas superīgas, īpaši tāpēc, ka šī sezona noteikti nebija tā veiksmīgākā, bet tomēr izdevās ļoti skaisti un veiksmīgi to noslēgt. Bijām ļoti labi noskaņojušās pirms spēles, ļoti gribējās uzvarēt, īpaši jau tāpēc, ka visās iepriekšējās spēles šosezon Jelgavai zaudējām. Ļoti veiksmīgi iesākām, labi uzservējām, kas arī bija viens no galvenajiem plāniem, lai vieglāk būtu spēlēt blokā un aizsardzībā, un tālāk jau spēlēt bija pašām vieglāk. Šajās pēdējās spēlēs bija tik tiešām lieliskas emocijas, spējām parādīt labāko spēli un to arī visas spēles garumā noturēt. Šobrīd jaunās meitenes brauc uz izlases spēlēm, pēc tām noteikti atzīmēsim titulu. Turpmākais plāns man personīgi ir U21 izlase un tad vasaras beigās arī Latvijas sieviešu izlase, tāpēc jāpaņem šobrīd mazu pauzīti un noteikti jāturpina trenēties jau drīzumā," emocijas par iegūto 1.vietu un turpmākos plānus komentēja RVS/LU cēlāja Elza Reknere.

Par Optibet Latvijas čempionāta 2021./2022. gada sezonas labāko un rezultatīvāko uzbrucēju un servētāju tika atzīta Kristīne Kramēna.

Sveicam meitenes ar lielisko sezonas noslēgumu, sakām paldies par aizvadītajā sezonā demonstrēto cīņassparu, neatlaidību un sagādātajām emocijām.

Sakām paldies meiteņu vecākiem, draugiem un visiem pārējiem RVS/LU atbalstītājiem, kas gan fināla spēlē, gan regulārās sezonas spēlēs atbalstīja un juta līdzi.