Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

RVS/LU dāmas šajā nedēļas nogalē Optibet Baltijas līgā aizvadīja divas svarīgas spēles pret komandām no Igaunijas Taltech/ Tradehouse un Audentes SG/NK. Abās spēles gūta uzvara ar 3:0.

Piekdien, 13.01., spēle norisinājās pret šobrīd turīra tabulā 1.vietā esošo Taltech/Tradehosue vienību, kas šajā sezonā līdz šim bija guvušas tikai un vienīgi uzvaras. Tamdēļ kāre uzvarēt un apstādināt viesu uzvaras gājienu bija ļoti liela.

RVS/LU spēlētājas šajā spēlē rādīja pārliecinošu sniegumu visos spēles elementos, tomēr vairāk jāizceļ bloks, jo spēlētājas vairākās epizodēs apstādināja pretinieces neļaujot bumbai šķērsot laukuma viduslīniju, kopā gūstot 10 punktus ar bloku.

Rezultātā uzvara spēlē ar 3:0 (26:24, 25:22, 25:18) RVS/LU komandai.

Megija Dambrehte: “Šī bija neaprakstāma spēle, ļoti labas emocijas, neparakstāmas sajūtas. Šodien lieliski nospēlējām blokā kaut arī tas nav tas elements, ko treniņos īpaši atstrādājam. Noteikti labi izdevās samulsināt pretinieces ar maiņu, kad Krustkalne nāca laukumā. Krustkalne ienes pozitīvas emocijas laukumā seta beigās, kā arī Krustkalnei ir labāka aizsardzība, kas seta galotnē ļoti noder.”

Par labāko spēlētāju tika atzīta Megija Dambrehte, kas spēles laikā guva 16 punktus.

Otrajā šīs nedēļas spēlē ar 3:0 (25:16, 25:14, 25:16) izdevās gūt bezierunu uzvaru spēlē pret Audentes SG/NK vienību.  Par labāko spēlētāju šajā spēlē tika nominēta Katrīna Paula Krustkalne, kas laukumā devās epizodiski nomainot Megiju Dambrehti, bet spējot sakrāt 9 punktus.

Treneris Arvils Keišs: “Šīm spēlēm pret igauņiem gatavojāmies kā jebkurai citai spēlei Taltech komanda līdz šim bija neuzvarama un varēja redzēt, ka spēlētājas pēc spēles bija nedaudz šokētas. Bet spēles kvalitāte neskatoties uz to, ka bija 3:0 bija ļoti augtā līmenī, kā Final4. Aizsardzība bija ļoti fantastiska meitenes spēlēja apbrīnojami. Emocijas ir mūsu treniņu galvenais atslēgas vārds pie tā mēs strādājam ļoti daudz un meitenes nu jau ir pieradušas vienmēr uz 100% atdot emocijas un tad kad tas notiek tad arī parādās daudz augstāka līmeņa spēle.”

Nākamo spēli RVS/LU aizvadīs 17.janvārī plkst.20:00, Jelgavā.