No 26.-28. februārim notiekošajā Baltijas līgas finālturnīrā, RVS/LU komanda šosezon atzīst  TalTech/Tradehouse pārākumu ar 0:3 (16:25, 18:25, 19:25) piekāpjoties Baltijas līgas finālā.

Pirmo setu RVS/LU iesāka ar veiksmīgu bloku Lāsmas Ozolas izpildījumā. Līdz rezultātam 8:9 spēle ritēja punkts punktā, tomēr tad vairākas pieļautās RVS/LU kļūdas uzbrukumā un uzņemšanā, kā arī pretinieču veiksmīga spēle uzbrukumā ļāva pretiniecēm izvirzīties vadībā sasniedzot pat +9 pārsvaru (10:19). Pretinieces setu uzvarēja ar 25:16.

Otro setu tāpat kā pirmo pārliecinošāk iesāka igauniete, dominējot uzbrukumā un blokā. Igauniešu pārsvars blokā, apstādināja RVS/LU komandas uzbrukumu un neļāva gūt punktus. Galvenais treneris Andrejs Odinokovs mēģinot salauzt spēles gaitu laukumā laida Vladu Pridatko un Petru Ņečiporuku, abas spēlētājas veiksmīgi iesaistījās spēlē gūstot vairākus nozīmīgus punktus izlīdzinot rezultātu 12:12. Tomēr igaunietes negrasījās samazināt pretestību un turpināja dominēt uzbrukumā, neļaujot RVS/LU pārņemt spēles vadību. TalTech/ Tradehouse setu uzvarēja ar 25:18.

Jaudīgs uzbrukums un bloks kā mūris arī trešajā setā bija Taltech/Tradehouse ierocis, kas apstādināja RVS/LU komandas punktu gūšanas iespējas. Laukumā visos setos dominēja Kadi Kullerkannas, kura ir garāka par 190cm un noteikti bija garākā spēlētāja laukumā. Trešais sets noslēdzās ar 25:19 pretinieču labā.

Rezultatīvākā spēlētāja šajā spēlē Terēze Hrapāne ar 8 punktiem savā kontā, 7 punktus pievienoja gan Lāsma Ozola, gan Katrīna Paula Krustkalne. 6 punktus guva Vlada Pridatko, 5 punktus pievienoja Amanda Nikola Ērgle, ar 4 punktiem pievienojās Petra Ņečiporuka, 3 punktu pienesumu sniedz komandas kapteine Kristīne Kramēna, bet 2 punktus komandas cēlāja Elza Reknere.

Par sezonas labākajām spēlētājām Baltijas līgā atzīta 2. tempa uzbrucēja un komandas kapteine Kristīne Kramēna un 1. tempa uzbrucēja Lāsma Ozola. Apsveicam meitenes ar šīs nominācijas iegūšanu.

Sveicam meitenes  un lepojamies ar 2.vietas iegūšanu Baltijas līgā un būsim gatavi nākamgad sasniegt vēl augstāku rezultātu.

26.februārī ceturtdaļfinālā RVS/LU komanda pārliecinoši ar 3:0 (25:16,25:15,25:17) uzvarēja Audentes SG/NK vienību no Igaunijas, un nodrošināja vietu ½ finālā.

Aizraujošā Baltijas līgas ½ finālā spēlē  starp RVS/LU un TK "Kaunas" VDU uzvaru guva RVS/LU komanda, tādējādi nodrošinot vietu Baltijas līgas finālā.

Rīgas Volejbola skolas komanda spēlēja arī iepriekšējā gada finālā, arī toreiz tiekoties ar "TalTech" vienību. Toreiz tika izcīnīta uzvara piecu setu spēlē, iegūstot čempiones titulu. Jāpiemin, ka RVS šī bija trešā spēle trīs dienās, jo komandai bija jāspēlē arī ceturtdaļfinālā, kamēr "TalTech" automātiski bija tikusi pusfinālā.

Jaunākajai informācijai par turpmākajām RVS/LU spēlēm seko līdzi Rīgas Volejbola skolas sociālajos tīklos Instagram un Facebook.