Šodien, 30. novembrī, plkst. 19:00 Oskara Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē, Skrindu ielā 1, Rīgā, norisināsies otrā CEV Izaicinājuma kausa spēle starp Rīgas Volejbola skolas/LU un VK Brusno no Slovākijas.

Daniele Mario Caprotti par gaidāmo spēli: “Gatavojāmies šai spēlei tāpat kā iepriekšējai. Cenšamies spēlēt ātru spēli, un domāt ātri. Taktiskā, tehniskā un psiholoģiskā puses ir cieši saistītas. Mums jākoncentrējās uz to kā mēs rīkosimies, reaģēsim un spēlēsim. Tas ko es saku spēlētājām un kolēģiem, ka pretinieki ir gudri un pārzina volejbolu, viņi spēlēs savu spēli, varbūt pēc zaudējuma pirmajā spēlē viņi būs kaut ko izmainījuši taktiskajā ziņā, tamdēļ viss būs atkarīgs no tā kā mēs reaģēsi uz šīm izmaiņām un rīkosimies attiecīgajās situācijās, mums jābūt gataviem. Mūsu komandas konsistenci veido, tas, ka koncentrējamies uz to kā mēs paši spēlējam, kā reaģējam un rīkojamies. Mūsu spēlētājas ir cīnītājas, viņas ir gudras un emocionāli spēcīgas, viņām vienmēr ir nepieciešams atcerēties, kas viņas ir. Šis ir Latvijas volejbolā nozīmīgs moments, tāpēc ar nepacietību gaidu satikt klātienē volejbola līdzjutējus un atbalstītājus.”

Pirmajā savstarpējā spēlē Rīgas Volejbola skola/ LU ar 3:0 (25/21, 25/20, 25:19) apspēlēja VK Brusno tādējādi pirmo reizi izcīnot uzvaru CEV Izaicinājuma kausā.

CEV Izaicinājuma kausā 2023 kopā startēs 60 sieviešu volejbola klubi no visas Eiropas. Sacensību formāts paredz vienu spēli mājās, otru izbraukumā, uzvarētājs divu spēļu summā iekļūst nākošajā kārtā.