RVS/LU komanda šovakar (16.12.) ar 3:0 (25:11, 25:11, 25:10) pārspēja Mārupes Sporta centra komandu, tādējādi iekļūstot Cewood Latvijas kaus finālā, kas norisināsies rīt 17. decembrī plkst. 17:30. Par Cewood Latvijas kausu cīnīsies RVS/LU pret VK Jelgava.

Jau no paša spēles sākuma RVS/LU volejbolistes laukumā dominēja, lieliski darbojoties uzbrukumā 1. tempiem, un nospēlējot bumbas aizsardzībā. Veiksmīgās darbības kā blokā tā uzbrukumā, ļāva RVS/LU komandai setu noslēgt ar 25:11.

Arī otrajā setā bez izmaiņām, kā mūris laukumā darbojās Lāsma Ozola apturot pretinieces. Mārupes SC komandas treneris laukumā laida Līgu Strautnieci, tomēr arī šis nepalīdzēja spēles ritma atrašanā. Šajā setā identisks rezultāts kā pirmajā 25:11.

Trešajā setā vadības grožus tāpat kā pirmajos divos ņēma savās rokās RVS/LU uzvarot setu ar 25:10.

Elza Reknere pēc spēles: “Lieliska spēle uz to arī gājām, prieks, ka spējām noturēt spēli un trīs setos uzvarēt. Prieks par komandu. Pēc otrās pusfināla spēles, noteikti to atkārtoti noskatīsimies izanalizēsim pretinieces VK Jelgava. Un būsim gatavas!”

Par spēles MVP tika atzīta Elza Reknere un Anete Čelnova.