RVS/LU šajā nedēļas nogalē 18.02. plkst. 18:00 aizvadīs otro Optibet Baltijas līgas ¼ fināla spēli pret TU/Bigbank mājas zālē Rīgas Volejbola skolā, Cieceres ielā 9. Gaidām volejbola līdzjutējus un volejbola mīlētājus, klātienē atbalstīt RVS/LU komandu.

Pirmajā savstarpējā spēlē, kas norisinājās Tartu 11.02. RVS/LU ar 0:3 (18:25, 19:25, 23:25) atzina TU/Bigbank pārākumu.

Turnīra izspēles sistēma paredz, ka ceturtdaļfināls tiek spēlēts līdz divu spēļu uzvarai. Pirmā spēle tiek aizvadīta pie komandas, kas regulārajā čempionātā ieņēmusi zemāku vietu, otrā un ja nepieciešams trešā spēle pie komandas, kas ieņēmusi augstāku vietu. RVS/LU regulāro čempionātu noslēdza 4.vietā, turpretī TU/Bigbank 5.vietā.

18.01. plkst. 18:00 tiks aizvadīta otrā savstarpēja spēle, tāpēc gaidām visus volejbola līdzjutējus atbalstīt meitenes klātienē Rīgas Volejbola skolā.

RVS/LU uzvaras gadījumā trešā spēle norisināsies 19.01. plkst. 14:00, nemainīgi Rīgas Volejbola skolā, Cieceres ielā 9.