Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Rīgas Volejbola skolas/ Latvijas Universitātes komanda, sestdien, otrajā Optibet Latvijas čempionāta pusfināla spēle ar 3:0 (25:13, 25:22, 25:18) pārspēja SUFA klubs/DU komandu, tādējādi iekļūstot Latvijas čempionāta finālā.

Otrajā pusfinālā, kur savā starpā sacentās RSU/MSĢ un VK Jelgava komandas, bija nepieciešama trešā spēle, lai noteiktu uzvarētāju. Pārākas izrādījās VK Jelgavas spēlētājas. Kas nozīmē, ka par čempionu titulu šogad cīnīsies RVS/LU pret VK Jelgavu.

Čempionāta nolikums paredz, ka arī finālā spēles tiek spēlētas līdz 2 spēļu uzvarai.

Pirmā fināla spēle norisināsies 25.03. plkst. 18:00 Rīgas Volejbola skolas zālē. Otrā fināla spēle norisināsies 01.04., Jelgavas Sporta hallē.

Komandas kapteine Kristīne Kramēna: “Sajūtas par iekļūšanu LČ finālā ir lieliskas, tika ieguldīts liels darbs, lai mēs šeit nokļūtu. Pusfināli pret Daugavpili nebūt nebija viegli,  varēja redzēt, ka komanda bija nopietni strādājusi, bet spējām abās spēlēs noturēt pārliecību un nepārtrauktu spiedienu pret pretiniecēm, kas ļāva mums spēlēt savu spēli bez uztraukuma un ar labām emocijām. Finālā būs redzams slavenais RVS un Jelgavas duelis, esmu patīkami satraukta un gatava ar komandu parādīt labāko, ko spējam. Lai sagatavotos noteikti būs kādas taktiskās sapulces, bet gatavosimies kā uz visām spēlēm regulārajā sezonā, noteikti nevar aizmirst svaru zāli, kur uz katru spēli mūs lieliski sagatavo Roni Rekola. Ceru uz skatītāju atbalstu finālos!”

Spēles rezultatīvākā spēlētāja Megija Dambrehte: “Pēc garā ceļa nejutāmies nogurušas, tieši otrādi, mums bija daudz spēka, gājām pēc visām bumbām, uzbrukām ar spēku un domājām vairāk ar galvu! Sajūtas ir superīgas, jo esam piepildījušas vienu no mūsu noliktajiem mērķiem! Šajā nedēļā trenēsimies kā parasti cītīgi uz 150 procentiem un brīvdienās jau būsim gatavas uzņemt Jelgavas komandu, būs interesants fināls, starp divām spēcīgām komandām!”

Gaidām atbalstītājus 25.03. plkst. 18:00 Rīgas Volejbola skolā, Cieceres ielā 9.