Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

RVS/LU 2022. /2023. gada sezonā izcīna bronzas medaļas Optibet Baltijas līgā. Divu dienu maratons Optibet Baltijas līgas finālā ir noslēdzies. RVS/LU pusfinālā ar 2:3 (25:13, 25:16, 22:25, 21:25, 11:15) piekāpās Joanvos “Aušrine” komandai, bet spēlē par 3.vietu ar 3:2 (12:25, 25:13, 24:26, 25:22, 15:12)  pārspēja TalTech/Tradehouse tādējādi izcīnot 3.vietu.

RVS/LU rindās 21 punktu guva Megija Dambrehte, 16 punkti bija Kristīnei Kramēnai, bet 13 punktus guva Adelīna Gerliņa. Dambrehtei un Gerliņai bija pa trīs punktiem blokā, bet Kramēna izcēlās ar trīs eisiem.

Par sezonas labāko libero Baltijas līga tika atzīta Elīna Zvaigzne, bet par vienu no labākajiem pirmajiem tempiem Anna Rīta.

“Šodienas mačs apliecināja, ka mūsu meitenēm ir īsta latviešu dvēsele, gars. Manuprāt, cita komanda šodien nespētu tā izcīnīt bronzas medaļas. Tāpēc gribu teikt, ka šodienas bronza ir zelts. Tas ir svarīgi mūsu progresam, tas ir svarīgi visām meitenēm, kuras parādīja, ko viņas var izdarīt,” pēc bronzas medaļu izcīnīšanas teica RVS/LU komandas treneris Daniele Mario Kaprioti.

“Mēs spēles sākumā pamainījām rotāciju un citas lietas. Sākām arī ar cēlāju citā pozīcijā. Pirmais sets bija kā šaha partijas atklātne, kuru perfekti nospēlēja pretinieces, it īpaši izceļoties ar servi. Un pēc tam sākās mačs,” par spēles sākumu saka treneris. “Pēc vakardienas mača, kas bija katastrofa, katra spēlētāja mēģināja saskatīt labo. Šodien mums sanāca laba spēle. Bija sarežģīti, jo pēc vakardienas cīņas vienai no komandām tika medaļa, otrai – nē. Šodien viena no komandām tika pie medaļām, nopelnot tās.”

Kaprioti atzīmēja, ka laukumā bija īsta volejbola atmosfēra. “Tāpēc volejbols ir lielisks. Trenēju jau 33 gadus, un šī ir viena no skaistākajām medaļām manā trenera karjerā, jo tā ietver sevī tik daudzas lietas,” ar gandarījumu atzina itāļu speciālists.

“Pēc vakardienas nenokārām degunu, un šodien spēku cīnīties par uzvaru deva pārējās meitenes, mēģinot pacelt katru bumbu un cīnoties līdz galam. Sapratām, ka varam uzvarēt, lai gan paveicām to ne trijos, bet piecos setos,” saka Latvijas komandas fināla četrinieka rezultatīvākā spēlētāja Megija Dambrehte, kura par labāko savā komandā tika atzīta sestdien.

“Uzvarēt palīdzēja emocijas, jo pretinieču acīs piektajā setā jau redzēju neticību, daža jau bija sākusi raudāt seta sākumā. Meitenēm mēģināju pateikt, ka pretinieces jau no mums ir nobijušās, tādēļ paņēmām spēli savās rokās un uzvarējām,” saka diagonālā spēlētāja. “Protams, varējām tagad cīnīties par pirmo vietu, taču esmu ļoti gandarīta arī par šo trešo vietu, jo mēs cīnījāmies un darījām visu, ko varējām,” apkopojot divu dienu spēļu rezultātus, saka Dambrehte.

Finālā divu Lietuvas komandu cīņā čempioņu titulu nosargāja Kauņas volejbolistes, bet 2.vietu izcīnīja Jonavos “Aušrine”.

Info: volejbols.lv