Šodien, 25. novembrī, RVS/LU komanda Daugavas Sporta namā aizvadīja CEV izaicinājuma kausa pirmo spēli. Šajā spēlē RVS/LU komanda, piekāpās TJ “Ostrava” klubam ar 1:3. Atbildes spēle jau rīt plkst. 19:00. Tiešraide Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.

Pirmo setu rīdzinieces iesāka nepārliecinoši. Spēle uzbrukumā nevedās, jo pretinieces izrādīja lielu pretestību blokā, kas neļāva tālāk veidot veiksmīgu uzbrukumu. Pie rezultāta 1:6 RVS/LU komandas treneris pieprasīja pusminūtes pārtraukumu. Pēc tā meitenēm izdevās gūt punktu uzbrukumā, taču turpmākie punkti nāca ļoti grūti, pretinieces gan uzbrukumā, gan blokā turpināja būt pārliecinošas. Līdz ar to sets tika zaudēt ar rezultātu 14:25.

Otrajā setā mājinieces spēja parādīt jau lielāku pretestību, taču rīdziniecēm tāpat grūtības sagādāja pretinieču bloks, kā arī spēle aizsardzībā, kas neļāva gūt punktus. RVS/LU setu zaudēja ar rezultātu 16:25.

Trešajā setā RVS/LU komanda atguva emocijas un pārliecību. Pārliecinoši nospēlēja gan aizsardzībā, gan blokā. Lielāko seta daļu noturot pārsvaru +2. Šajā setā rīdzinieces pirmo reizi izvirzījās vadībā. Pēc RVS/LU komandas pārliecinošās spēles trešajā setā, TJ ”Ostrova” komandā bija jaušams neliels diskomforts. Šis bija ļoti saspringst sets, abas komandas cīnījās par katru bumbu. Seta galotnē TJ ”Ostrava” komandas galvenā cēlāja guva traumu, šāds pavērsiens tik saspringtā seta galotnē no sliedēm izsita Čehijas komandu. Tas neatviegloja RVS/LU uzvaras gūšanu setā, kas sīvā cīņā uzvaru guva ar rezultātu 30:28.

Ar tādām pašām emocijām RVS/LU komanda iesāka arī 4. setu neļaujot pretiniecēm gūt pārsvaru.  Rezultāts seta garumā svārstījās, tomēr izšķirošie notikumi norisinājās seta galotnē. Pretinieces lieliski nospēlēja aizsardzībā un uzbrukumā, taču rīdziniecēm pietrūka aukstasinības uzbrukumā un blokā.  Sets noslēdzās ar rezultātu 20:25.

Rezultatīvākās spēlētājas RVS/ LU komandā šodienas spēlē bija komandas kapteine Kristīne Kramēna ar 18 punktiem un Petra Ņečiporuka ar 14 punktiem, kura spēlē iesaistījās no otrā seta. Pa 9 punktiem spēlē guva Lāsma Ozola, kura veiksmīgi darbojās arī blokā, un Katrīna Paula Krustkalne.

Pretinieču komandas rindās rezultatīvākās Klara Zarnovicka ar 19 punktiem un ar 15 gūtiem punktiem Andrea Strbova un Mišela Necasova.

Rīgas komandai ir izredzes pacīnīties par iekļūšanu otrajā kārtā, ja rītdienas spēlē tiek gūta uzvara ar rezultātu 3-1 vai 3-0. Ja tiks izcīnīts šāds rezultāts, tad komandām uzreiz pēc spēles būs jāspēlē zelta sets, kurš noteiks gala uzvarētāju šajā kārtā.

Atbildes spēle jau rīt plkst. 19:00 Sportacentrs TV kanālā un Sportacentrs.com.