Šo ceturtdien, 25.februārī RVS/LU  komanda dosies uz Tartu, lai cīnītos par Baltijas līgas čempionu titulu.

No četrām Latvijas komandām Baltijas līgā izšķirošajās cīņās no 26. līdz 28. februārim piedalīsies divas – “Rīgas Volejbola skola”/”Latvijas Universitāte” un VK “Jelgava”. Labāko komandu turnīrā būs arī trīs Igaunijas vienības– Tallinas “TalTech/Tradehouse” un “Audentes SK/NK”, kā arī mājinieces TU/“Bigbank” – un viena Lietuvas komanda – TK “Kaunas”-VDU.

Ceturtdaļfinālā 26.februārī plkst. 16:00 RVS/LU komanda spēkosies ar Audentes SK/NK vienību no Igaunijas. Tiešraide būs vērojama sportacentrs.com. Jaunākajai informācijai seko līdzi arī skolas sociālajos tīklos Instagram un Facebook. Sestdien plānoti pusfināli un svētdien cīņa par medaļām.

Sezonas laikā Baltijas līgā RVS/LU komanda nospēlēja tikai 5 spēles gūstot 10 punktus, turnīra tabulā ierindojoties 3. vietā.

Pēc Superkausa spēles Andrejs Odinokovs atzina, ka šajā sezonā ļoti ir trūkusi spēļu pieredze, meitenēm gribas spēlēt, bet vienkārši nebija tādas iespējas. Kā arī solīja, ka pie kļūdām tiks piestrādāts, lai Baltijas Līgas finālturnīrā spētu rādīt vēl augstāku sniegumu.

Kristīne Kramēna atzina, ka Superkausa spēle bija laba iesildīšanās pirms Baltijas līgas spēles un atkal tika sajusta spēles garša.

Pagājušajā gadā RVS izlase izcīnot uzvaru Baltijas līgā  ierakstīja vēl vienu skaistu lappusi gan Latvijas, gan Rīgas Volejbola skolas vēstures grāmatā, kļūstot par pirmo komandu no Latvijas, kas uzvar šādā formātā notiekošā Baltijas līgas turnīrā. Pēc spēles tika apbalvota arī turnīra zvaigžņu izlase, kurā iekļuva arī 3 RVS volejbolistes: Amanda Nikola Ērgle – labākā “pusīte”, Elīna Zvaigzne – labākā libero spēlētāja, Marta Kamēlija Levisnka – turnīra vērtīgākā spēlētāja.

26. februārī plkst. 16:00 - RVS/LU vs Audentes SK/NK

Ceturtdaļfināla spēli skaties sportacentrs.com interneta vietnē.

Pārējās spēles būs skatāmas gan sportacentrs.com TV kanālā, gan sportacentrs.com interneta vietnē.

Turēsim īkšķus par RVS/LU komandu otrpus ekrāniem.